Czech Renegades (HG)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Czech Renegades (HG)

Vítejte na foru guildy Czech Renegades ze serveru Hellground.net


You are not connected. Please login or register

Tevanien SH Priest (přijatý)

3 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Tevanien SH Priest (přijatý) Empty Tevanien SH Priest (přijatý) Tue Mar 24, 2015 9:24 pm

Tevanien


Anonymní

Osobní údaje
a) Jméno: Števo
b) Věk: 20
c) Práce/škola: Studuju.
d) Jak ti vyhovuje 19. - 22. hodina: Naprosto.
e) Něco málo o sobě: Původem jsem ze SVK, ale už pár let žiju v ČR. Jsem tichý nekonfliktní člověk. Zajímám se o techniku a když přemůžu lenost, rozšiřuju své znalosti v programování.

Postava
a) Nick: Tevanien
equip nestojí za nic, předpokládám, že s ním bych chodil ze začátku max T5, T6 s mágem pokud se nerozhodnete jinak.
b) Class + spec: Priest SH
c) Link armory: http://armory.hellground.net/character-sheet.xml?r=HellGround&n=Tevanien
d) Screen z logování (+addony): http://www.upnito.sk/imggal.php?viewGallery=1b37a8f92c8b1a39aba4d1ec2d1a3e53
e) Screen UI ze hry: http://www.upnito.sk/imggal.php?viewGallery=1b37a8f92c8b1a39aba4d1ec2d1a3e53

f) Shadow/fire/nature resist eq?: Priest nemá žádný, mage má shadow res. eq.

g) Ostatní postavy, které máš:
Suyton - T6 mage, připraven na SWP.
Raiten - zelený shaman na farmení.

Ostatní
a) Jaké máš zkušenosti s TBC (doba hraní, raidy atp): Začal jsem hrát asi před pěti lety na MystiQ-u. Za tohle období jsem měl několik měsíčních až ročních přestávek. Vyexpil jsem si mága, feral druida a shpriesta. Na HG jsem se dostal nejdál na Felmu.

b) Jaké máš zkušenosti se svou spec: Co se týče priesta není to žádná sláva. Zatím dělám jen to co musím, nic víc ze mě nedostanete Razz. S mágem je to lepší, ale vždy se najde něco ke zlepšení. Klidně si nechám poradit.

c) Z jaké guildy přecházíš + důvod: S priestem jsem byl krátce v guildě Pulvis et Umbra Sumus, která se spojila s Chop Suey (priest pak zůstal bez guildy), kde mám i mága (zanedlouho to bude minulostí). To je guilda, kde jsem pořádně raidoval a naequipoval se. Atmosféra a neskutečně prozevlovaný čas v instancích v této guildě mě znechutil natolik, že jsem na pár měsícu přestal hrát.

d) Čím pomůžeš guildě: Snad budu nápomocen při progressu a zaplnění místa v raidu Wink

e) Co očekáváš od guildy: Nebudu schopen (čti, mít chuť) se zůčastňovat všech raidů. Vidím to na 2x maximálně 3x do týdne. Píšu to narovinu ať se vyhnem nějakému nedorozumění. Doufám, že to není problém. Očekávám klidné, zábavné a "neproflákané" raidy.

f) Máš TS3 a můžeš komunikovat s ostatními?: TS3 mám, ale mluvím jen, když je to opravdu nutné.

g) Znáš někoho z naší guildy, kdo by tě mohl doporučit?: Dragonahri. Je to bývalý spolužák z gymplu. Věřte jen tomu dobrému co o mně navykládá, zbytek je lež.

h) Četl jsi pravidla a souhlasíš s nimi?: Ano.

Díky za váš čas.

2Tevanien SH Priest (přijatý) Empty Re: Tevanien SH Priest (přijatý) Wed Mar 25, 2015 7:13 am

Nyare

Nyare
Admin

Jako jediné aktivní Shp jsem pro všema 10ti, eq je nabrany hned.Máš skvělou příležitost si myslím.
Bralo se teď dost charů které ani pomalu nemají využití ,ale to se o naší classe říct nedá.....
Takže za mě PRO

3Tevanien SH Priest (přijatý) Empty Re: Tevanien SH Priest (přijatý) Thu Mar 26, 2015 11:56 am

Irenka



Jsem Pro , ale bude ptořeba nabrat eqwip .. Smile

4Tevanien SH Priest (přijatý) Empty Re: Tevanien SH Priest (přijatý) Thu Mar 26, 2015 8:18 pm

nazghrum


Admin

pro . prijat

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru