Czech Renegades (HG)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Czech Renegades (HG)

Vítejte na foru guildy Czech Renegades ze serveru Hellground.net


You are not connected. Please login or register

Tullo - Balance druid [NEPŘIJAT]

4 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Tullo - Balance druid [NEPŘIJAT] Empty Tullo - Balance druid [NEPŘIJAT] Tue Feb 10, 2015 10:06 pm

Tullo


Anonymní

Osobní údaje
a) Jméno: Michal
b) Věk: 25
c) Práce/škola: Akorátr jsem ukončil vysokou a pracuju aktualně na dohoděWink
d) Jak ti vyhovuje 19. - 22. hodina: Jak který den, ale jinak asi ano:)
e) Něco málo o sobě: wowko se zacal hrat od 17ti... a pořad se k nemu s nejakyma pauzama vracim:) Jinak hraji aktivně volejbal:D

Postava
a) Nick: Tullo
b) Class + spec: Druid + Balance
c) Profky: Skinning, Enchanting
d) Staty: SP 864,123 hitt, 24,18% (v sově)
e) Link armory:http://armory.hellground.net/character-sheet.xml?r=HellGround&n=Tullo
f) Screen z logování: https://2img.net/h/s10.postimg.cc/624pk9vsp/Wo_WScrn_Shot_021015_215237.jpg
g) Screen UI s addonama: https://2img.net/h/s2.postimg.cc/qq0vu5s4p/Wo_WScrn_Shot_021015_215438.jpg
h) Shadow/fire/nature resist eq?: Doted nebyl potřeba:).. ale mam v bance odloženy zeleny back na shadow a ramena na fire resist:D
ch) Ostatní postavy, které máš: Kvapos (protect paladin - full epiq- T4/ZA/boj); Misus (cement shaman - T4/Boj), takže kdyby jste měli spiše zajem o tyto postavy, tak s tim nemam problem:)

Ostatní
a) Jaké máš zkušenosti s TBC (doba hraní, raidy atp): jak jsem psal, začinal jsem v 17ti.. takže hral jsem jeste na onlinegamers, pak celou dobu na Twinstaru, než hodili wotlk, pak jsem hral na mystiqu, ale tam spiše pvp. Pak se nekolikrat jeste zaplo tbc na twinu ale po T4kach dycky hned spadla rychle popka. A posledni asi 2 roky hravam s přestavkama tady na Hellgroundu. Jinak na twinu jsem hraval v jeden top Guilde MosstrooperS, takže mam projite všechno až bo BT, a akorat SWP jsem byl jen prvni 2 bose, protože vice nebylo zpřistupneno... Ale jak zjistuju tady ty raidy jsou o poznani jinši.. řekl bych spiše lehči než byvaly na twinu. A jinak jsem si tady prošel s worldem T4ky, kz SSC a s primal nolife jsem prošel Hyjal
b) Jaké máš zkušenosti se svou spec: Balance jsem prakticky hral odjakživa:) A řekl bych že jsem byval i celkem uznávány balance jak v pvp tak pve... snad to nezni moc jako vychloubani:)
c) Z jaké guildy přecházíš + důvod: Aktuálne z nijake, jinak jsem byl i s ostatnima postava v ruznych českych guildach tady, ale to byli vyložene jen posbirane decka co o tom nemeli ani poneti. a jinak před prazdninama jsem byl myslim chvili v primal nolife(nejsem si jistej jestli to teda byla tahle guilda:D) .. Ale pak jsem na to nemel čas a začal jsem s Mossakama hrat cata na twinu, ale tam už jsme taky skončili jako neactive:)
d) Čím pomůžeš guildě: Težko řict..dmg?Very Happy prej sem dobrej support:D .. Jinak na paladinovi umim mongoose.. Aaaa kdyby třeba někdo hledal parťaka i do aren:D
e) Co očekáváš od guildy: Že na me nebudou mluvit polsky
f) Jaké addony používáš:xpearl, msbt, omen, recount, quartz totem timer(ale ten spiše u shamana:D), Qhelper:D, prat, mobinfo, atlasloot + nejake pvp adony, ale ty vas asi nezajimaji:)
g) Máš TS3, Omen/DTM, DBM a můžeš komunikovat s ostatními?:Mám,mužu, dbm teda moc nepouživam, už tak mi toho blika na obrazovce dost:D
h) Znáš někoho z naší guildy, kdo by tě mohl doporučit?: Spiše asi ne.e
ch) Četl jsi pravidla a souhlasíš s nimi?: eeeee Nooo až je najdu, tak si je určitě přečtu:D .. a určitě s nema budu souhlasit, pokud teda v nich po mě nebudete požadtovat nějaké mimoherní služby, nebo daně a pod.Smile

Něco na závěr: Trochu jsem se Vám tady rozpovídal, tak doufam že to nebude ke škodě. Jinak asi teda, neočekavejte ode mne zazráky (max do dvou dnu Smile).. a nemožné ani na počkani, to same bych asi ani já neočekával od vas. už to nežeru tolik jako když jsem byl malej, ikdyž občas mam slabe chvile, kdy u toho prosedim cely den:D, ale ten čas si najit umim, ale asi nečekejte že bych to upřednostnoval před realnym životem:)... PS: můžu vyvolat ANZU:D bounce

2Tullo - Balance druid [NEPŘIJAT] Empty Re: Tullo - Balance druid [NEPŘIJAT] Tue Feb 10, 2015 10:24 pm

terysek


Admin

balančáky máme aktivní a je jich dost Smile proto za balance jsem PROTI
jak si na tom s resto ? druhá možnost by byl ten cement jako main



Naposledy upravil terysek dne Tue Feb 10, 2015 10:32 pm, celkově upraveno 1 krát

3Tullo - Balance druid [NEPŘIJAT] Empty Re: Tullo - Balance druid [NEPŘIJAT] Tue Feb 10, 2015 10:29 pm

Epso


Admin

Za balance NEUTRAL spíše bych to viděl na Rdruida, kdyby jsi byl ochoten udělat Rdruida tak PRO jetli máš tedy alespoň něco

4Tullo - Balance druid [NEPŘIJAT] Empty Re: Tullo - Balance druid [NEPŘIJAT] Tue Feb 10, 2015 10:47 pm

nazghrum


Admin

no ... prihlaska se mi libi .. ale nelibi se mi ten PvP gear .. urcite ho je treba oblect . momentalne mame dva aktivni balancaky . takze by jses dostal do raidu kdyby neajky z nich chybel... pokud chybet nebudou tak lavička ... za resto druida by jses dostal urcite a hlavne ten bala gear nemas jeste tak dobry aby ti bylo lito se prevleknout Very Happy ale jsem ZA

5Tullo - Balance druid [NEPŘIJAT] Empty Re: Tullo - Balance druid [NEPŘIJAT] Wed Feb 11, 2015 12:27 am

Tullo


Anonymní

No s tim cementem nevim, resto jsem nikdy nehral a ani na nej nemam moc chuť. A z toho pvp eq nosim v pve jen stafu a neck,.. na tom armory jsi asi videl muj "pvp" equip zrovna.. Smile

6Tullo - Balance druid [NEPŘIJAT] Empty Re: Tullo - Balance druid [NEPŘIJAT] Wed Feb 11, 2015 1:36 am

terysek


Admin

v tom případě sem pro jenom za cementa, aktivní bály máme, resta nechceš Smile

7Tullo - Balance druid [NEPŘIJAT] Empty Re: Tullo - Balance druid [NEPŘIJAT] Wed Feb 11, 2015 9:42 am

Milk

Milk

Ne vždy vidím ty dva balančáky co máme v raidu, takže si myslím, že ani s tímto by nebyl problém. Equip se dá nabrat rychle a hlavně, vypadá na skilled člověka (ovšem to se ukáže až v raidu Very Happy).
Co se cementa týče, tak si myslím, že s tím by měl ještě složitější se dostat do raidu, když 2 cementy vídám častěji jak 2 balančáky. Já jsem PRO jako za balance.

https://czech-renegades.forumczech.com

8Tullo - Balance druid [NEPŘIJAT] Empty Re: Tullo - Balance druid [NEPŘIJAT] Wed Feb 11, 2015 8:09 pm

Milk

Milk

Nicméně musím tě požádat, aby ses vyjádřil i k tomu cementovi, jelikož to vypadá, že pouze s ním máš u nás šanci. V případě, že se neozveš do dvou dnů, tak tuto přihlášku uzavřeme.

https://czech-renegades.forumczech.com

9Tullo - Balance druid [NEPŘIJAT] Empty Re: Tullo - Balance druid [NEPŘIJAT] Fri Feb 13, 2015 12:13 pm

Tullo


Anonymní

Tak to asi nechte tak, chtěl jsem teď hravat balance, takže bych musel střidat obe postavy a na to asi tolik ted času nemam. A sice bych byl rad taky v nejake česke aspon trochu kvalitni guildě, ale těch 1000dkp bych asi stejne za ty dve ID nenabral, protože bych tydne mohl tak 2-3 večery, jak kdy..a s mojim štestim to budou zrovna ty co nechodite raidy:D.... a jinak se vracim domu až po 8. Takže jestli bych byl vyloženě dycky jen do počtu, tak by to asi nemělo cenu. Teda asi pro vas, mě by to zase tolik nevadilo, sem tam zajit nějaky raid a dělat spiše takového nahradnika.

10Tullo - Balance druid [NEPŘIJAT] Empty Re: Tullo - Balance druid [NEPŘIJAT] Fri Feb 13, 2015 12:19 pm

Milk

Milk

Nepřijat. LOCKED

https://czech-renegades.forumczech.com

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru