Czech Renegades (HG)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Czech Renegades (HG)

Vítejte na foru guildy Czech Renegades ze serveru Hellground.net


You are not connected. Please login or register

SHpriest/COHpriest

5 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1SHpriest/COHpriest Empty SHpriest/COHpriest Fri Apr 24, 2015 7:24 pm

Anticrist


Anonymní

Zdravim vsechny,

Osobni udaje:
jmeno: Anticrist (prave jmeno je stejne Very Happy)
vek: tusim ze 27 ale od 20 jsem to prestal pocitat
prace/skola: pracuji jako chef de parties v londyne a jako castecny uvazek pracuju jako Teter plus zakladam jeste dalsi vlastni firmu.
jak ti vyhovuje hodina 19-22: uplne idealne jen nemuzu slibit ze budu moct v tomto case vsechny dny v tydnu ale kdo by mohl ze? Smile
neco malo o sobe: No myslim ze jsem v celku pohodovy obcas agresivni anarchista se smyslem pro humor hlavne ten zvraceny jinak posloucham death metal, brutal death metal, grindcore, anicku dido a v neposledni rade jeste maminku s tatinkem Smile. a pochopitelne rad varim, kreslim, keruju vis prace Very Happy

Postava:
nick: Anticrist
Link armor: no to nechcete videt jsem cerstve doexpeny takze equip mam tak max nekam na vylet
addony: tak pouzivam Omen,group calendar,necrosiss,DR.damage,deadly boss mode, obcas i xpearl nebo healbot popripade muzu stahnout jakykoliv dalsi bude li treba stim nemam problem.
UI ze hry: no mam standartni bary pac my to celkem vyhovuje chvilku jsem pouzival bartander ale akorad mi rozkopal ui a byl celkem k hovnu plus mi stahnul docela dost fps.
resist eq: zatim zadny nemam ale do budoucna samozrejme pocitam stim ze na matku atd si budu muset poridit/usit sh resist
ostatni postavy: jak jsem napsal vise tohle je cerste doexpeny char a hodlam zatim hrat jen za nej takze nemam zadne dalsi alty a ani je zatim neplanuji Smile

Ostatni:
zkusenosti s TBC: TBC hraju od doby vzniku servru Sargeras nasledne jesem pak presel na servr narnias kde jsem byl az do konce potom jsem hral na mystiqu twinstaru obcas jsem zkusil i nejaky fun treba defender ci czech fun az jsem zkoncil tu na hellgroundu takze dlouho uz jsi nepamatuju rok kdy zacali onlinegamers sorry Smile.  prosel jsem cele TBC od Kara po SWP (po druheho bosse) takze taktiky znam snad vsechny samozrejme se muzou lisit servr od servru a guilda od guildy ale to by nemel byt problem. jsem celkem zvykli i na delsi progres a wipe party takze se nepovazuji za cloveka co po prvnim wipu zacne brecet a leavuje raid to vubec takove jsem sam nesnasel.
zkusenisti se svou spec: myslim ze celkem dobre pravdou je ze jsem vzdy hral za warlocka a priesta jsem mel jako alta. takze s klidem muzu rict ze si verim Very Happy. samozrjme si rad necham poradit clovek nikdy nevi uplne vsechno ze?
guilda a duvod prechodu: invictus  duvod odchodu no jednoduse neraiduji zrovna tak jak bych si predstavoval plus komunkace z lidmi obcas vazne Sad skoda a jako bonus znam u vas cloveka s kterym bych jsi zase rad zaraidoval a spachal nejakou tu NARVAL party Very Happy
TS3: mam rad na nem komunikuji jen obcas se stava ze nebudu schopen mluvit po celou dobu (pritelkyne) ale vy stejne budete radsi kdyz budu mlcet a jen poslouchat :DD
znas nekoho od nas z guildy: jasne ze jo znam tam nabozenskeho fanatika a narvala z enage Pulma a jeho alta romullus :DDD (doufam ze jsem te neprasknul Razz )
cetl jsi pravidla a souhlasis snimi: uprimne procetl jsem si je letmo v bodech a nenasel jsem nic scim bych se neschodoval.

Zaverem omlouvam se za pravopis ale nejsem zrovna dabra cecha Smile tak doufam ze me za to nezavrhnete a snad se brzo potkame v raidu ci TSku. pokud chcete vedetneco vic rad doplnim dalsi info.
zatim zdar a
HRDE PROTI BILEMU KRISTU!

2SHpriest/COHpriest Empty Re: SHpriest/COHpriest Fri Apr 24, 2015 7:59 pm

Pulmo



PRO JAK SVINA

Anticrist ma sice Brokolica style outfit ale to sa dá rychlo zmeniť na SHčko pada v trašoch tony bordelu co moze pobrat a trocha sa equipnut a zmenit to na baklažán color outfit.
Viac menej som mu povedal nech si hodi prihlášku lebo ludí potrebujeme a SHčko sa vždy hodí aj ked kusok s horsim eq.
Anti je pohode fanatik dá sa sním pokecať nie len o vovku ale aj o iných hovnách lol! takže bude dobrá posila na občas "tiché" raidy bude aspon troška zabava.
A hlavny dôvod  prečo ho musime ho nabrať lebo je to NARVAAAAL Twisted Evil

3SHpriest/COHpriest Empty Re: SHpriest/COHpriest Fri Apr 24, 2015 10:53 pm

Zumpik

Zumpik

Osobně nejsem proti. Mari ještě nějaký čas nebude 70tka.A vždy chybí nějak spell dmg. Takže PRO.

4SHpriest/COHpriest Empty Re: SHpriest/COHpriest Sat Apr 25, 2015 8:18 am

Nyare

Nyare
Admin

Jsem Pro nejen pro to ,že jsme to dostali skoro rozkazem Laughing ,že Pulmo. Ale hlavně lidi potřebujeme.Až bude mít fajnovej eq,domluvíme se vždycky kdo si dá volno když bude narváno.

5SHpriest/COHpriest Empty Re: SHpriest/COHpriest Sat Apr 25, 2015 9:33 am

Milk

Milk

Jako elečko jsem vždy pro SHP! Very Happy Equip je jen otázka času, nebojím se toho, že by ses mohl podívat i do T6 s tímto, aspon na to doplňování many, ale to vždy záleží na RL. Výběr hudby je další plus, anarchismus mínus Very Happy
Sečteno podtrženo, PRO, měsíc na nabrání eq (klasika).

https://czech-renegades.forumczech.com

6SHpriest/COHpriest Empty Re: SHpriest/COHpriest Sat Apr 25, 2015 1:31 pm

nazghrum


Admin

prijat .. napis si o inv ingame

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru