Czech Renegades (HG)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Czech Renegades (HG)

Vítejte na foru guildy Czech Renegades ze serveru Hellground.net


You are not connected. Please login or register

Enh Shaman (nepřijatý)

3 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Enh Shaman (nepřijatý) Empty Enh Shaman (nepřijatý) Sat Mar 07, 2015 6:32 pm

Butchi


Anonymní

a) Jméno: Jakub Jurášek
b) Věk: 20
c) Práce/škola: škola (Univerzita obrany, Brno)
d) Jak ti vyhovuje 19. - 22. hodina: Naprosto vyhovující
e) Něco málo o sobě: Moje přítelkyně je největší pušenka (Sedí vedle mě a kdybych to sem nenapsal, tak mě zbije.). Jsem milovník černého humoru a dobrého jídla. Studuji druhým rokem a na hraní wow si vždy najdu čas.

Postava
a) Nick: Butchi
b) Class + spec: Shaman, enh
c) Link armory: Armory
d) Screen z logování (+addony): Logovani + addony
e) Screen UI ze hry: Hra
f) Shadow/fire/nature resist eq?: Žádný
g) Ostatní postavy, které máš: Nemám žádné

Ostatní
a) Jaké máš zkušenosti s TBC: Hrál jsem dříve asi 2 roky na equilibriu, pak jsem přestal a teď zase začal. Taktiky znám, ale ne všechny. Je ovšem samozřejmostí, že se je všechny doučím.
b) Jaké máš zkušenosti se svou spec: Nikdy předtím jsem za ni nehrál.
c) Z jaké guildy přecházíš + důvod: Odcházím z Old Lordaerons Order, protože se guilda rozpadá.
d) Čím pomůžeš guildě:  Jsem multikulturní, společenský, pokrokový a multitalentovaný čávo. Budu se snažit přispívat svým šarmem k vývoji guildy, oslňovat ostatní hráče a dodávat jim kladnou čakru. Budete ze mě hotoví.
e) Co očekáváš od guildy: Pochopení, aktivní spolupráci, podporu na bojišti i mimo něj a milý kolektiv.
f) Máš TS3 a můžeš komunikovat s ostatními?: Ano.
g) Znáš někoho z naší guildy, kdo by tě mohl doporučit?: Ne.
h) Četl jsi pravidla a souhlasíš s nimi?: Četl jsem a souhlasím.

2Enh Shaman (nepřijatý) Empty Odkazy Sat Mar 07, 2015 6:35 pm

Butchi


Anonymní

Omlouvám se, za odkazy. Je vidět, že url nefunguje jak má .. Proto přidávám odkazy sem ...

c) Link armory: http://armory.hellground.net/character-sheet.xml?r=HellGround&n=Butchi

d) Screen z logování (+addony): http://leteckaposta.cz/853027763

e) Screen UI ze hry: http://leteckaposta.cz/569661649

3Enh Shaman (nepřijatý) Empty Re: Enh Shaman (nepřijatý) Sun Mar 08, 2015 8:16 am

Zumpik

Zumpik

Já se chci zeptat čí to je postava nebo kdo ti farmil tuto postavu? Podle reputací je toto postava vytvořená přes RaF systém, tedy rychlokvaška...

edit: Máš revered Violet eye, ale kde máš prsten? Kde jsou nějaký repky z shatrath city? A kde je nějaká repka ze Zangu?

4Enh Shaman (nepřijatý) Empty Expeni Sun Mar 08, 2015 10:04 am

Butchii


Anonymní

Postavu jsem samozřejmě expil já sám. A nebylo to přes RaF. Prostě jsem jel podle tohoto návodu ( http://www.joanasworld.com/azeroth.htm ), pár instancí jsem vynechal a na outlendu jsem expil tak, jak jsem si to pamatoval z dřívějška. Nejsem žádný expící expert, ale postavu jsem naexpil sám. Prsten z The Violet Eye nemám, protože jsem si odevzdal špatný quest a vzal si špatný prsten... Co se týče ostatních reputací, tak na těm jsem moc pozornosti nevěnoval. Důkaz o tom, že jsem postavu expil sám bez RaF sice nemám nebo nevím, kde bych ho sehnal, ale mohu Vám odpřisáhnout, že postava je expená vlastnoručně a bez pomoci RaF systému.

5Enh Shaman (nepřijatý) Empty Re: Enh Shaman (nepřijatý) Mon Mar 09, 2015 9:20 am

nazghrum


Admin

tak konecne jsem se k tomu dostal Very Happy hele me je jedno pres co jsi expil... kazdopadne repky je treba dodelat .. to je zaklad ... na to ze z casti farmime a z casti progresujem t6 je equip hodne nedostačujici .. dale mame tri enha shamany .. dva aktivni .. a ja ted bohuzel moc casu nemam .. jeden do raidu je ideal .. druhy je do počtu .. takze v konecnem hledisku spiš Proti ale dekuji za prihlašku Smile uvidime jak se vyjadri zbytek Smile

6Enh Shaman (nepřijatý) Empty Re: Enh Shaman (nepřijatý) Tue Mar 10, 2015 8:14 am

Dafoe

Dafoe
Admin

Za mě bohužel proti. Ten eq je slabý a aktivní enhy s lepším eq tu teď máme.

7Enh Shaman (nepřijatý) Empty Re: Enh Shaman (nepřijatý) Wed Mar 11, 2015 12:14 am

Dafoe

Dafoe
Admin

Ok.Nikdo další takže nepřijat

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru