Czech Renegades (HG)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Czech Renegades (HG)

Vítejte na foru guildy Czech Renegades ze serveru Hellground.net


You are not connected. Please login or register

coh priest (přijatý)

4 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1coh priest (přijatý) Empty coh priest (přijatý) Thu Mar 12, 2015 8:10 pm

Spiritus


Anonymní

a) Jméno:Pavel
b) věk 24
c) práce
d)19-22 super jelikož sem do 5 v práci
e) Něco málo o mě záliby moje dcerka, cestování, wow Very Happy wow hraju od nejakejch 16 ti let takže docela dlouho sem komunikativní prostě normálí týpek co si občas zapalí jointa Very Happy

Postava
Nick: Spiritus
Class+spec: Priest coh
link na armory: http://armory.hellground.net/character-sheet.xml?r=HellGround&n=Spiritus

mám sh resist eq hlavně na matku
ostatní postavy jeste r shaman nick Naylio http://armory.hellground.net/character-sheet.xml?r=HellGround&n=Naylio

Jinak zkušenosti s wow mám letité stejně jako s postavou kterou hraji jinak tbc znám docela dobře ale v swp už sem dlouho nebyl:D

Původní guilda byla primal nolife ale kvuli neaktivitě mě kickli a nevzali z5( neaktivní sem byl z rodinných důvodů už je vše ok)

TS3 mam bez problému používám jen občas nemůžu mluvit kvůli dcerce ketrá vedle spí.

Čím pomůžu guildě? určitě výrobou socetu Very Happy Very Happy moji ochotou znalosti serveru a dungu

Z guildy od vás nikoho neznám snad poznám.

To je asi tak vše jestli sem na něco zapoměl tak dopíši později těším se na reakce. zdar

2coh priest (přijatý) Empty Re: coh priest (přijatý) Thu Mar 12, 2015 8:53 pm

Epso


Admin

PRO pěknej equip jak na prejtovi tak i na shamanovi myslím si že by jsi mohl být přínos a guild progress Smile

3coh priest (přijatý) Empty Re: coh priest (přijatý) Fri Mar 13, 2015 11:22 am

nazghrum


Admin

ja jsem pro .. libi s emi prihlaska .. ale upozornuji ze neaktivita se treesta kickem ..

4coh priest (přijatý) Empty Re: coh priest (přijatý) Fri Mar 13, 2015 2:20 pm

Irenka



Jednoduché Pro

5coh priest (přijatý) Empty Re: coh priest (přijatý) Fri Mar 13, 2015 4:28 pm

nazghrum


Admin

prijat . napis si o inv ingame

6coh priest (přijatý) Empty Re: coh priest (přijatý) Fri Mar 13, 2015 6:38 pm

Dafoe

Dafoe
Admin

Fuj on fetuje tu gandžu nebo jak tomu teď ty mladý řikají, no to za mě nebylo teda...šluk... :-)

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru