Czech Renegades (HG)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Czech Renegades (HG)

Vítejte na foru guildy Czech Renegades ze serveru Hellground.net


You are not connected. Please login or register

Přihláška - Holy Priest [Přijatý]

4 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Přihláška - Holy Priest [Přijatý] Empty Přihláška - Holy Priest [Přijatý] Fri Feb 20, 2015 9:54 pm

Mihy


Anonymní

Osobní údaje
a) Jméno: Martin
b) Věk: 28
c) Práce/škola: pracuju jako administrátor e-shopu
d) Jak ti vyhovuje 19. - 22. hodina: Jo vpohodě, když nebudu mít trénink (úterý, čtvrtek)
e) Něco málo o sobě: Kromě kompu pracuju, rád sportuju a hraju závodně fotbal.

Postava
a) Nick: Mihy
b) Class + spec: Priest Holy
c) Profky: Cooking, Fishing (full); časem Ench + Tail a možná FFA
d) Staty: škoda vypisovat  Smile  zatím jsem green
e) Link armory: http://armory.hellground.net/character-sheet.xml?r=HellGround&n=Mihy
f) Screen z logování: http://leteckaposta.cz/713965652
g) Screen UI s addonama: UI pořádně ještě nemám, nevěděl jsem jakou spec budu hrát, ale klidně dodatečně pošlu
h) Shadow/fire/nature resist eq?: momentálně nic
ch) Ostatní postavy, které máš: mám jenom tuhle

Ostatní
a) Jaké máš zkušenosti s TBC (doba hraní, raidy atp): Dlouho jsem hrával huntera na Anathemě TBC guilda Bloodlust farmil se tam KJ (padl mi i Thoridal), ale server přešel časem na Wotlk, tak jsem brzo skončil.
Další server byl mystiq guildy The Faithless, Inception a na závěr Four Feathers… taky farma Kj, hrával jsem Ferala top eq (dps i tank) na brutalovi jsem vytočil nejvíc 2546 dps.
b) Jaké máš zkušenosti se svou spec: Na mystiqu jsem měl priesta holy jako Alta a nejdál jsem healoval twinsky v swp
c) Z jaké guildy přecházíš + důvod: z guildy žádný jsem nováček na serveru  Smile
d) Čím pomůžeš guildě: nahrál jsem toho dost můžu poradit např. ohledně ferala tam toho vim hodně  Smile  určitě loajalitou z guildy neodcházim dokud se raiduje a guilda se nerozpadá. Udržim toho hodně na živu, když na to budu mít trochu equip  Smile
e) Co očekáváš od guildy: raidování, pořádnej progress a srandu na TS, equip až v poslední řadě
f) Jaké addony používáš: omen, dbm a tak různě co se mi hodí do hry
g) Máš TS3, Omen/DTM, DBM a můžeš komunikovat s ostatními?: Všechno můžu stáhnout a mikrák mám, většinou poslouchám rozkazy, ale při nejhoršim ho zapojim a můžu mluvit.
h) Znáš někoho z naší guildy, kdo by tě mohl doporučit?: Terysek a možná další lidi z Mystiqu
ch) Četl jsi pravidla a souhlasíš s nimi?: Yep

terysek


Admin

stoprocentně PRO, Mihy je skill, s healama je potřeba trošku pohnout a nemyslim si že je to jenom o eq, proto doporučuju někoho kdo za to hrát umí Smile

Milk

Milk

Skill > EQ, a jestli Terka píše, že jsi skill, tak potom jsem PRO.

https://czech-renegades.forumczech.com

Dafoe

Dafoe
Admin

Hell - o

Věk: paráda
Skill: jestli se nepletu znám z MQ a classu ovládá
Čas na raid:optimální
Sranda na TS: Super :-)

Jsem osobně proti přijímání zelenek, protože nám momentálně s progressem nepomůžou, nicméně podle toho co píšeš je mi jasné že na rychlé equipení dlabat nebudeš. Kromě toho by pár prejtům v guildě neuškodilo trochu skilled konkurence. Oukidouki pro

5Přihláška - Holy Priest [Přijatý] Empty Re: Přihláška - Holy Priest [Přijatý] Sun Feb 22, 2015 11:49 am

nazghrum


Admin

Pokud jsi takovy skill jak rika Terka tak za me pro ...EQ se dobere rychle .. ale budes se muset snazit Smile Prijat. Napiš si o inv ingame.

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru