Czech Renegades (HG)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Czech Renegades (HG)

Vítejte na foru guildy Czech Renegades ze serveru Hellground.net


You are not connected. Please login or register

Seyz - BM hunter (přijatý)

3 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Seyz - BM hunter (přijatý) Empty Seyz - BM hunter (přijatý) Sun Mar 22, 2015 1:41 am

Kokejcak


Anonymní

Osobní údaje
a) Jméno: Marcel
b) Věk: 21
c) Práce/škola: PřF UK
d) Jak ti vyhovuje 19. - 22. hodina: Nemám s tímto časem problém.
e) Něco málo o sobě: Jsem aktivní člověk, který má rád smysl pro humor. Pracuji v čajce takže posezení u dobré dýmky je takřka samozřejmostí a k tomu nějaký zlatavý mok vždy bodne. Jinak jsem aktivní gamer, ostatně asi jako všichni tady.

Postava
a) Nick: Seyz
b) Class + spec: Hunter - BM (v budoucnu nemám problém s přechodem na survival)
c) Link armory: http://armory.hellground.net/character-sheet.xml?r=HellGround&n=Seyz
d) Screen z logování (+addony): http://leteckaposta.cz/227461234
e) Screen UI ze hry: http://leteckaposta.cz/496784006
f) Shadow/fire/nature resist eq?: Nevlastním.
g) Ostatní postavy, které máš: Bloodshield - Holy pala (ale toho bych nechal raději stranou před 3 dny jsem dodělal lvl 70), nicméně mě vždycky lákal retri pala, ale nikdy jsem na to neměl dostatečný gear k němuž jsem se chtěl propracovat rollováním off skrze healera..

Ostatní
a) Jaké máš zkušenosti s TBC (doba hraní, raidy atp): Tak wowko hraju s občasnými přestávkami cca 5-6 let, a prolezlé mám všechno až na SWP, takže problém při raidech by se mnou být neměl.
b) Jaké máš zkušenosti se svou spec: Huntera hraji přes 2 roky takže si myslím že svou class ovládám vskutku dobře.
c) Z jaké guildy přecházíš + důvod: Pulvis et Umbra Sumus - po 3 měsících (kvůli škole a přítelkyni) jsem se připojil a zjistil že GB byla skoro prázdná a hráči co zůstali v guildě už také nejsou aktivní..
d) Čím pomůžeš guildě: Ze začátku svými vědomostmi a dobrou náladou a časem snad i s proggressem a farmením. Můžu obstarávat také craft mats.
e) Co očekáváš od guildy: Přátelský přístup kde si nebudou lidi nadávat a hlavně tu nebudou nevychovaný a namyšlený děcka co nic neumí a do všeho kecají. A také se zbavit co možná nejvíce poláků...
f) Máš TS3 a můžeš komunikovat s ostatními?: Ano mám, ale občas nemůžu mluvit kvůli přítelkyně které spí opodál, nicméně poslouchat můžu.
g) Znáš někoho z naší guildy, kdo by tě mohl doporučit?: Nemyslím si vzhledem k tomu, že jsem delší dobu nehrál.
h) Četl jsi pravidla a souhlasíš s nimi?: Ano, nemám s nimi problém.

Vím že musím ještě na spoustě věcech zapracovat ale v přátelském kolektivu to bude o poznání příjemnější a když si budu moci u toho farmení BoJ s někým pokecat.
Tak doufám v kladné vyřízení a že se brzy potkáme ingame. Smile
Cheers!

2Seyz - BM hunter (přijatý) Empty Re: Seyz - BM hunter (přijatý) Sun Mar 22, 2015 3:38 pm

Dafoe

Dafoe
Admin

mesic na dobrani a pro

3Seyz - BM hunter (přijatý) Empty Re: Seyz - BM hunter (přijatý) Sun Mar 22, 2015 5:19 pm

Irenka



Taky si myslím dobrat eqwip, ale jinak jsem pro Pro

4Seyz - BM hunter (přijatý) Empty Re: Seyz - BM hunter (přijatý) Sun Mar 22, 2015 5:42 pm

nazghrum


Admin

prijat .. napis si o inv

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru