Czech Renegades (HG)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Czech Renegades (HG)

Vítejte na foru guildy Czech Renegades ze serveru Hellground.net


You are not connected. Please login or register

Paladin retri (nepřijatý)

4 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Paladin retri (nepřijatý) Empty Paladin retri (nepřijatý) Sun Mar 29, 2015 6:58 pm

Lotorrr


Anonymní

Osobní údaje
a) Jméno: Lotor
b) Věk: 20
c) Práce/škola: nič,( pojdem do anglicka niaku dobu nebudem online a potom zase 10 hodin online Very Happy)
d) Jak ti vyhovuje 19. - 22. hodina: pohodicka
e) Něco málo o sobě: na Tsku zistite Very Happy

Postava
a) Nick: LotorZpekla
b) Class + spec: paladin retri  ( 3itemy holy, 2 tank) (chodim aj pvp tak sa nezlaknite eqipu Very Happy ten za repku )
c) Link armory: http://armory.hellground.net/character-sheet.xml?r=HellGround&n=Lotorzpekla
d) Screen z logování (+addony): http://leteckaposta.cz/820884010
f) Shadow/fire/nature resist eq?: mam aury
g) Ostatní postavy, které máš: 6 warloka - Kundaliny

Ostatní
a) Jaké máš zkušenosti s TBC (doba hraní, raidy atp): 6 rokov cca T5 riady  T6 som sa nedostal takze budem rád pri progrese a všetko okolo toho
b) Jaké máš zkušenosti se svou spec: 3roky
c) Z jaké guildy přecházíš + důvod: bolo mi smutno našiel som niaku anglicku, ale strašne ma vytačaju do guild calendara napišu len raid ziadne info  co sa ide az v danu dobu to napisu
d) Čím pomůžeš guildě: svojim smiechom na tsku a obetujem niaký čas svami, pretože čas je najdrahocenejši flower
e) Co očekáváš od guildy:  zábavu  smiech, no stress
f) Máš TS3 a můžeš komunikovat s ostatními?: jasné že môžem
g) Znáš někoho z naší guildy, kdo by tě mohl doporučit? ano ano znám maryjaine mam snim odohrate dlhe roky Very Happy, a samozrejme ešte Zlatokopa
h) Četl jsi pravidla a souhlasíš s nimi? jasné se vším všudy  cherry

2Paladin retri (nepřijatý) Empty Re: Paladin retri (nepřijatý) Sun Mar 29, 2015 7:18 pm

Marijuane



no v anglicku sa možte s Niveou trkať do riťky ked tam budeš , jemu sa to paci takze si sadnete Cool .. a podme k tvojej postave , ten pvp gear akoze to je pekna sračka ale poznam to ako je to zacinat , a viem ze chodis stale heroicy Wink a snazis sa takze ja si ta zoberem pod svoj štíť a spolu nafarmime nejaky ten zaklad gear rychlo nech mozes aspon te t5 chodit najprv , pozeram ze addony mas .. a najlepsie bdue ak si stiahnes aj deadly boss mod ak nemas .. a hlavne sa rozhodni ci budes chces ostat retri lebo ako heal Mad to vie najlepsie a heal sa vzdy hodí .. nepoznas taktiky ale viem ze ked sa ti raz povie tak to spravis takze s tymto by u teba problem nebol ... ja som jednoznačne PRO

3Paladin retri (nepřijatý) Empty Re: Paladin retri (nepřijatý) Sun Mar 29, 2015 7:28 pm

Irenka



Já jsem zásadně Proti , retriny už máme dvě a další nepotřbeujeme.

4Paladin retri (nepřijatý) Empty Re: Paladin retri (nepřijatý) Mon Mar 30, 2015 10:05 am

nazghrum


Admin

retrin je dost ..proti

5Paladin retri (nepřijatý) Empty Re: Paladin retri (nepřijatý) Thu Apr 02, 2015 6:24 am

Dafoe

Dafoe
Admin

Retri full

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru