Czech Renegades (HG)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Czech Renegades (HG)

Vítejte na foru guildy Czech Renegades ze serveru Hellground.net


You are not connected. Please login or register

holy paladin [Přijatý]

3 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1holy paladin [Přijatý] Empty holy paladin [Přijatý] Sun Mar 01, 2015 11:01 pm

Ferto


Anonymní

Osobní údaje
a) Jméno: Tomáš
b) Věk: 26
c) Práce/škola: práce
d) Jak ti vyhovuje 19. - 22. hodina: v týdnu by to mělo být ok, o víkendech jsem mimo
e) Něco málo o sobě: no co říci...od rána do večera jsem v práci a ve volném čase hraju wow, fotbal a jezdim na motorce

Postava
a) Nick: Ferto
b) Class + spec: holy paladin
c) Profky: jwc a min obě full
d) Staty: 1800+bh
e) Link armory: http://armory.hellground.net/character-sheet.xml?r=HellGround&n=Ferto
f) Screen z logování (+addony):
g) Screen UI ze hry:
h) Shadow/fire/nature resist eq?:nemam
ch) Ostatní postavy, které máš: rogue low nehraju ho, lock 58lv pomalu expim

Ostatní
a) Jaké máš zkušenosti s TBC (doba hraní, raidy atp): wow hraju několik let, zkušenosti mam prědevším z MQ serveru kde jsem prosel guildama jako byly Four Feathers, Hellhunters nebo Invictus Scortum, taktiky znám skoro všechny
b) Jaké máš zkušenosti se svou spec: myslim že paladina znám dobře, samozřejme jsem otevřeny jakymkoliv připomínkám, protože člověk se pořád učí
c) Z jaké guildy přecházíš + důvod: Old Lordaerons Order, byl nám nabídnut přestup
d) Čím pomůžeš guildě: zkušenosti z raidu, profky, a nějakej ten heal Very Happy
e) Co očekáváš od guildy: pohodové raidování, příjemný kolektiv a nabrání lepšího eq
f) Jaké addony používáš: Quest Helper, Heal Bot, Cartographer, Titanpanel, PP, GEM
g) Máš TS3, Omen/DTM, DBM a můžeš komunikovat s ostatními?: tsko mám ale jsem spis posluchač než lidový vypravěč Very Happy
h) Znáš někoho z naší guildy, kdo by tě mohl doporučit?: osobně určitě neznám, virtualně možná...
ch) Četl jsi pravidla a souhlasíš s nimi?: ano

2holy paladin [Přijatý] Empty Re: holy paladin [Přijatý] Sun Mar 01, 2015 11:22 pm

Epso


Admin

pro

3holy paladin [Přijatý] Empty Re: holy paladin [Přijatý] Mon Mar 02, 2015 8:58 am

Milk

Milk

Healery třeba -> PRO. U něj nebude problém se zapojit i do progressu, btw. enchantni si ruce.

https://czech-renegades.forumczech.com

4holy paladin [Přijatý] Empty Re: holy paladin [Přijatý] Mon Mar 02, 2015 1:27 pm

nazghrum


Admin

pro

5holy paladin [Přijatý] Empty Re: holy paladin [Přijatý] Mon Mar 02, 2015 2:00 pm

Guest


Anonymní

PRO

6holy paladin [Přijatý] Empty Re: holy paladin [Přijatý] Mon Mar 02, 2015 4:51 pm

nazghrum


Admin

prijat . napis si o inv ingame

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru