Czech Renegades (HG)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Czech Renegades (HG)

Vítejte na foru guildy Czech Renegades ze serveru Hellground.net


You are not connected. Please login or register

Shadowko - SHP/COH [PŘIJAT]

5 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Shadowko - SHP/COH [PŘIJAT] Empty Shadowko - SHP/COH [PŘIJAT] Thu Jan 29, 2015 6:47 pm

Shadowko


Anonymní

a) Jméno: Paťo
b) Věk:20
c) Práce/škola:FPVaMV, BB
d) Jak ti vyhovuje 19. - 22. hodina: Vyhovuje
e) Něco málo o sobě: Ako som už napísal mám 20 rokov študujem na fakulte  Medzinárodných vzťahov. Učím sa len cez skúškove nakoľko skôr je to zbytočné Very Happy teda mám celkom dosť voľného času.

Postava
a) Nick: Shadowko
b) Class + spec: Priest - SHP ale ak by bolo treba kľudne by som som hral COH
c) Profky:ENCH - low, Tailor
d) Staty: viď armory.
e) Link armory: armory.hellground.net/character-sheet.xml?r=HellGround&n=Shadowko
f) Screen z logování:
g) Screen UI s addonama: UI mi vyhovuje klasické + addony mám prevažne základne čo sa týka shp + DBM
h) Shadow/fire/nature resist eq?: Zatiaľ nie
ch) Ostatní postavy, které máš: Plánujem robiť combat rogunu ak budu čas a chuť.

Ostatní
a) Jaké máš zkušenosti s TBC (doba hraní, raidy atp): TBC som hrával zhruba 3 roky.. prevažne pvp, Po dlhej pauze som sa opäť vrátil a pvp obmedzil a chcem začať s PvE.
b) Jaké máš zkušenosti se svou spec:Moja class+spec ma sprevádza od začiatku hrania WOW spolu s rogunu, takže znalosti mám.
c) Z jaké guildy přecházíš + důvod:Pred rokom som bol u Primal NoLife kde som absolvoval pár BT runov, Hyjal atď. no potom som sa na rok odmlčal a začínam hrať zase.
d) Čím pomůžeš guildě: Guilde by som chcel pomôcť samozrejme v progrese, čo je výhodné aj pre mňa.
e) Co očekáváš od guildy: Očakávam kvalitný/niekedy chápavý kolektív, keď je pohoda a dobrý organizácia, tak sa dá všetko Smile
f) Jaké addony používáš:už som spomínal vyššie Smile
g) Máš TS3, Omen/DTM, DBM a můžeš komunikovat s ostatními?:TS3+Mikrofon, + addony mám
h) Znáš někoho z naší guildy, kdo by tě mohl doporučit?: Nie
ch) Četl jsi pravidla a souhlasíš s nimi?: áno

2Shadowko - SHP/COH [PŘIJAT] Empty Shadowko - SHP/COH Thu Jan 29, 2015 7:02 pm

Shadowko


Anonymní

ešte by som doplnil, že mám aj nejaké COH doplnky

3Shadowko - SHP/COH [PŘIJAT] Empty Re: Shadowko - SHP/COH [PŘIJAT] Thu Jan 29, 2015 7:06 pm

Epso


Admin

Tak SHP potřebujem, ale už jsi u nás byl a dostal jsi kick (snad víš za co)!!!

Já jsem teda PRO ale pod podmínkou že budeš mít dvou týdení zkušební lhůtu bez nároku na loot, aby jsi ukázal co v tobě je

4Shadowko - SHP/COH [PŘIJAT] Empty Re: Shadowko - SHP/COH [PŘIJAT] Thu Jan 29, 2015 8:36 pm

Milk

Milk

Když se podívám na armory, vidím tam pvp eq místo pve, další věc ten screen z logování a ze hry chci vidět, proto to tam je napsané.
A teď k tomu nejdůležitějšímu, z guildy jsi byl už kicknutý 2x, ten první kick byl myslím za neaktivitu, druhej za ninjnutí hlavy z magneta aj když RL asi milionkrát říkal "vypněte si autoloot", bud jseš blbej nebo hluchej, ale i kdybys neslyšel jeho opakování této věty, tak jsi to musel odsouhlasit. Tzn. nepotřebuju aby jsi to udělal zas např. u Kaela. K tomu situace s SHP se vylepšila, samozřejmě byl se ještě nějaký hodil.
Ale vzhledem k okolnostem za mě jednoznačný NE!!

https://czech-renegades.forumczech.com

5Shadowko - SHP/COH [PŘIJAT] Empty Re: Shadowko - SHP/COH [PŘIJAT] Thu Jan 29, 2015 11:48 pm

nazghrum


Admin

SHP se hodi ... myslim si ze by mel dostat šanci na ty dva tydny aby ukazal co v nem je ... ja jsem PRO

6Shadowko - SHP/COH [PŘIJAT] Empty Re: Shadowko - SHP/COH [PŘIJAT] Thu Jan 29, 2015 11:51 pm

Milk

Milk

nazghrum napsal:SHP se hodi ... myslim si ze by mel dostat šanci na ty dva tydny aby ukazal co v nem je ... ja jsem PRO

šanci tu dostal už 2x Smile ale jak chceš no Smile

https://czech-renegades.forumczech.com

7Shadowko - SHP/COH [PŘIJAT] Empty Re: Shadowko - SHP/COH [PŘIJAT] Fri Jan 30, 2015 12:23 am

nazghrum


Admin

aha .. takt o si nepamatuju .. pokud tomu tak je tak souhlasim s protem Smile

8Shadowko - SHP/COH [PŘIJAT] Empty Shadowko - SHP/COH Fri Jan 30, 2015 8:56 am

Shadowko


Anonymní

K tej heade som už viedol konverzáciu s Epsom, nebol to ninja loot, len som hneď po zložení bossa odbehol a nakoľko som predtým tento raid nebol, hneď ako som prišiel som šiel lootnuť Badge a videl som tam nejaký Q item tak som to zobral, viem, že neznalosť neospravedlňuje, ale nechcem aby ste ma videli ako ninju alebo podobne. A ten druhý kick sme už tiež riešili, bol som s Vami Grulla no a potom som šiel off, nakoľko som ráno vstával do školy a nevedel som o tom, že musím dať vedieť, že nejde kedže v G bolo dosť ľudí.

9Shadowko - SHP/COH [PŘIJAT] Empty Re: Shadowko - SHP/COH [PŘIJAT] Fri Jan 30, 2015 11:45 am

Milk

Milk

Shadowko napsal:K tej heade som už viedol konverzáciu s Epsom, nebol to ninja loot, len som hneď po zložení bossa odbehol a nakoľko som predtým tento raid nebol, hneď ako som prišiel som šiel lootnuť Badge a videl som tam nejaký Q item tak som to zobral, viem, že neznalosť neospravedlňuje, ale nechcem aby ste ma videli ako ninju alebo podobne.  A ten druhý kick sme už tiež riešili, bol som s Vami Grulla no a potom som šiel off, nakoľko som ráno vstával do školy a nevedel som o tom, že musím dať vedieť, že nejde kedže v G bolo dosť ľudí.

No nicméně stejně stále jsi mi neukázal screeny, které požadujeme a na armory vidím jen pvp equip. Smile

https://czech-renegades.forumczech.com

10Shadowko - SHP/COH [PŘIJAT] Empty Shadowko - SHP/COH Fri Jan 30, 2015 12:01 pm

Shadowko


Anonymní

upnito.sk/imggal.php?viewGallery=12b279bed2e891441c351bfc5a6be49c

11Shadowko - SHP/COH [PŘIJAT] Empty Re: Shadowko - SHP/COH [PŘIJAT] Sat Jan 31, 2015 2:16 am

terysek


Admin

NE, šance je fajn tu už dostal a nevyšlo to

12Shadowko - SHP/COH [PŘIJAT] Empty Re: Shadowko - SHP/COH [PŘIJAT] Sat Jan 31, 2015 11:31 am

Linca



já bych byla PRO na zkoušku jak psal Epso

13Shadowko - SHP/COH [PŘIJAT] Empty Re: Shadowko - SHP/COH [PŘIJAT] Sat Jan 31, 2015 4:12 pm

nazghrum


Admin

Prijat.. napis si ve hre na Niveaforman o inv

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru