Czech Renegades (HG)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Czech Renegades (HG)

Vítejte na foru guildy Czech Renegades ze serveru Hellground.net


You are not connected. Please login or register

Mynerwa(protect/holy),Mortanis (CoH) (PŘIJAT)

4 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

Setys


Anonymní

a) Jméno:Tomáš
b) Věk: 21
c) Práce/škola: práce _živnost(zednické a vodotopenářské práce)
d) Jak ti vyhovuje 19. - 22. hodina: vzhledem k tomu že pracuji jako živnostník si pracovní dobu upravuji dle svého Smile


Postava
a) Nick: Mynerwa..( bude změna na Setys)...
b) Class + spec: paladin(protect..budu dělat dle vaší žádosti holy..eq na nej temer kompletni)..
c) Profky: ench-368 / JWC 375
d) Staty: 14500hp/dodge 31..vzhledem k tomu že to je prota vám snad postačí (eq na holy ukážu až bude komplet) Smile
e)Link armory: http://armory.hellground.net/character-sheet.xml?r=HellGround&n=Mynerwa
f) Screen z logování: nemám tušení jak se zde screeny poskytují....
g) Screen UI s addonama:
h) Shadow/fire/nature resist eq?: nedokončený fire eq
ch) Ostatní postavy, které máš: Mortanis-priest..lvl 68..mohu vám ho posléze nabídnout jako CoH

ostatní
a) Jaké máš zkušenosti s TBC (doba hraní, raidy atp): cca přez 5 let hraní ..převážně server Mystiq:krom locka za všechny chary až do SWP..(CoH a Balance druid do topu)
b) Jaké máš zkušenosti se svou spec: priesta jsem hrál  2 roky ..na serveru Mystiq(insomnia) v top eq
c) Z jaké guildy přecházíš + důvod: po rozpadu serveru jsem nejaký čs nehrál..na tento server jsem přišel nedávno...guildu jsem zde zatím neměl..
d) Čím pomůžeš guildě: jak doufám tak svim healem a možná i troškou zkušenosti
e) Co očekáváš od guildy: Nic než poklidné hraní..nejsem už ten typ wowkaře co jen lačně jde po equipu
f) Jaké addony používáš: Xperl,omen,palypower,a pár dalších nepodstatných addonů Smile
g) Máš TS3, Omen/DTM, DBM a můžeš komunikovat s ostatními?: momentálně jsem ještě nepřišel na to proč mi po přeinstalování windowsů nejde mikrák,ale to dám snad časem dohromady..
h) Znáš někoho z naší guildy, kdo by tě mohl doporučit?: Terýsek,Epso,Linca a možná se pár lidí ještě najde..
ch) Četl jsi pravidla a souhlasíš s nimi?: Ano, souhlasím

Epso


Admin

Tak tu je další sokol kterého znám z realu určitě jsem PRO je to skiller bude se také dost hodit na progress T6tek :-)

terysek


Admin

já sem určitě PRO a to za jakoukoliv postavu Very Happy starej dobrej mystikář co to umí Smile navíc musim zmínit že už nemusí roztáčet větráček u počítače rukou aby mu to utáhlo wowko takže nevidim žádnej problém Very Happy

Milk

Milk

Vidím pozitivní komentáře, no nicméně screeny se dělaj všude stejně přes tlačítko PrtSC, tak je ještě uploadni třeba na leteckaposta.cz a vlož do komentáře ať se mrknu i na to. Vzhledem k tomu že Fettish bude ten nákou dobu mimo a s dalším holy paladinem si moc nepokecáme, tak za holy jsem PRO. Protadinovský eq je sice krásnej, ale máme tu 2 aktivní protadiny, takže to nejspíš budeš muset přehodit, co bude main a co off.

https://czech-renegades.forumczech.com

nazghrum


Admin

Prijat. napiš si o inv in game .

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru