Czech Renegades (HG)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Czech Renegades (HG)

Vítejte na foru guildy Czech Renegades ze serveru Hellground.net


You are not connected. Please login or register

CoH priest [Přijatý]

4 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1CoH priest [Přijatý] Empty CoH priest [Přijatý] Wed Feb 11, 2015 8:15 pm

Kallypso


Anonymní

Osobní údaje
a) Jméno: Petr
b) Věk: 30
c) Práce/škola: Prace (TRW-DAS)
d) Jak ti vyhovuje 19. - 22. hodina: celkem vyhovuje i kdyz bych radsi zacinal driv
e) Něco málo o sobě: fuuu co rict, sem pracujici zenaty parmen wow, se zalibou v Hokeji a floorbalu

Postava
a) Nick: Kallypso
b) Class + spec: Priset holy (coh)
c) Profky: Alchemy Tailor
d) Staty: 2065 bh 518 spirit
e) Link armory: http://armory.hellground.net/character-sheet.xml?r=HellGround&n=Kallypso
f) Screen z logování:
g) Screen UI s addonama:
h) Shadow/fire/nature resist eq?: zatim zadny ale neni problem udelat Shadow resist eq
ch) Ostatní postavy, které máš: nejaky postavy mam ale da se ric jen vyexpeny pro farmeni

Ostatní
a) Jaké máš zkušenosti s TBC (doba hraní, raidy atp): TBC full clear all dungy(ale z mystiqu. tu jen Hyjal BT a swp Kalec brut ale tu je to kapanek jinaci)
b) Jaké máš zkušenosti se svou spec: na MQ sem hral prista cca rok prevazne CoH ale v nutnosti i sh
c) Z jaké guildy přecházíš + důvod: toto je ma guilda, byl sem v Chop Suey nebo jak se to jmenuje ale g sla do kytek a s polakama se to moc neda
d) Čím pomůžeš guildě: tim ze budu drzet nazivu dps a tanky tongue
e) Co očekáváš od guildy: temer nic, snad jen ze si budu moct zaraidovat kdyz nebudu v praci
f) Jaké addony používáš: spousty addonu, vsechny co mi usnadni hrani
g) Máš TS3, Omen/DTM, DBM a můžeš komunikovat s ostatními?: ts omen atd mam samozrejme
h) Znáš někoho z naší guildy, kdo by tě mohl doporučit?: mno, mozna bych vedel ale spousta lidi z mystiqu tu ma jiny nicky tak nevim
ch) Četl jsi pravidla a souhlasíš s nimi?:
samozrejme

2CoH priest [Přijatý] Empty Re: CoH priest [Přijatý] Wed Feb 11, 2015 8:20 pm

Epso


Admin

Tak zelená přihláška ta tu ještě nebyla tak snad nejsi zelenáč :-D (není znám ho dobře sokola :-D). Já jsem určitě PRO myslím si že bude dost užitečný na progress :-D

3CoH priest [Přijatý] Empty Re: CoH priest [Přijatý] Wed Feb 11, 2015 11:03 pm

Milk

Milk

Nevidím screen z logování ani ze hry, v přihlášce je to napsaný schválně, tak to pošli v komentáři. Díky Smile

https://czech-renegades.forumczech.com

4CoH priest [Přijatý] Empty Re: CoH priest [Přijatý] Thu Feb 12, 2015 12:29 am

terysek


Admin

chtěla sem bejt PRO ale z důvodu Ostatní postavy, které máš: nejaky postavy mam ale da se ric jen vyexpeny pro farmeni dávám NEUTRAL , já sem pro to psát do přihlášky všechny informace Wink

6CoH priest [Přijatý] Empty Re: CoH priest [Přijatý] Thu Feb 12, 2015 5:42 pm

Milk

Milk

Dobrý to bychom měli další postavy, a teď ještě ty 2 požadované screeny, ať se k tomu můžeme vyjádřit všichni a uzavřít to. Smile Pokud to nepošleš do 48 hodin, tak to uzevřeme i bez nich, ale asi můžeš tušit jak. Smile

https://czech-renegades.forumczech.com

7CoH priest [Přijatý] Empty Re: CoH priest [Přijatý] Thu Feb 12, 2015 10:25 pm

nazghrum


Admin

pockam si jeste na ty screeny Smile

8CoH priest [Přijatý] Empty Re: CoH priest [Přijatý] Fri Feb 13, 2015 4:58 am

kallypso


Anonymní

Rad bych je sem dal ale nevim jak,budu rad kdyz mi poradite

9CoH priest [Přijatý] Empty Re: CoH priest [Přijatý] Fri Feb 13, 2015 5:28 am

nazghrum


Admin

urcite poradim Smile screen udelas pres talcitko prtsc( je vedle DELETE) automaticky se ti screen ulozi do slozky s wowkem (slozka screenshots) . dale si najdi web napr. leteckaposta.cz uploadni to na web a hod nam sem odkazy do komentare Smile

11CoH priest [Přijatý] Empty Re: CoH priest [Přijatý] Fri Feb 13, 2015 4:53 pm

Milk

Milk

No, to UI je teda opravdu zajímavé, nicméně jsem PRO, aby u nás ukázal, co umí.

https://czech-renegades.forumczech.com

12CoH priest [Přijatý] Empty Re: CoH priest [Přijatý] Fri Feb 13, 2015 6:39 pm

nazghrum


Admin

Prijat. Napiš si ingame o inv

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru