Czech Renegades (HG)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Czech Renegades (HG)

Vítejte na foru guildy Czech Renegades ze serveru Hellground.net


You are not connected. Please login or register

Ochechule - Feral tank [Přijatý]

5 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Ochechule - Feral tank [Přijatý] Empty Ochechule - Feral tank [Přijatý] Sat Feb 28, 2015 2:34 pm

Ochechule


Anonymní

Osobní údaje
a) Jméno: Mára
b) Věk: 22
c) Práce/škola: UPCE FEI
d) Jak ti vyhovuje 19. - 22. hodina: Víceméně ano, jen pondělí a středa mám do 7mi školu. A vzhledem k tomu, že sem si na tenhle semestr zapsal 48 kreditů, tak tu asi nebudu stále Smile)
e) Něco málo o sobě: Hmmm, netuším, co by Vás mohlo zajímat. Baví mě běhat, když už se zvednu od PC Very Happy Co se týče školi upřednostňuju těžkou prokrastinaci. WoWko hraju kupu let, s pauzama... Rád klidně prozradím na sebe víc, jen nevím co Smile

Postava
a) Nick: Ochechule
b) Class + spec: Druid Feral tank ( offspec rdruid 1275 BH ) Ale radši ten feral, když už za něj padlo takovejch bojek Smile
c) Profky: LW 368 tušim, skin full
d) Staty: 25,2k armor, 403 def, 36% dodge, 122 resil s packou v bearoj.
e) Link armory: Armory
f) Screen z logování (+addony): Logování + addony
g) Screen UI ze hry: Screen ze hry
h) Shadow/fire/nature resist eq?: Nic takovýho zatím.
ch) Ostatní postavy, které máš: Mám 70tku retri palu, low gear. Jinak nic.

Ostatní
a) Jaké máš zkušenosti s TBC (doba hraní, raidy atp): Hraju s pauzama cca od 14ti let, TBC nejoblíbenější datadisk, kromě SWP sem odprogressoval a úspěšně zabil vše.
b) Jaké máš zkušenosti se svou spec: Hmm, většinou sem jel DPSka, ale myslím, že tanka feral ovládám kvalitně Smile Samozřejmě když T6 lockové bez salvy točej, tak je to smutnější, ale snažím se co do jde Smile
c) Z jaké guildy přecházíš + důvod: Old Lordaerons Order, byl nám nabídnut přestup, aktivním a kvalitním lidem od nás k Vám, tak snad neděláme chybu.
d) Čím pomůžeš guildě: Zkušenosti, profky klidně, rady, aktivitou. Těžko říct, doufám, že budu přínosem.
e) Co očekáváš od guildy: Že se občas jako guilda někam podíváme, nějaký ten výlet do SSC/Eye. Či pokud se Vám moje společnost zalíbí, tak snad i na nějaký progress.
f) Jaké addony používáš: Kupu no, viz. UI Screen. Omen, Quick Marker, Bank/Inventory Addon, AtlasLoot, Quest Helper, DBM, Heal Bot, Item Rack, Tank Buddy .... Možná jestě nějaké Smile
g) Máš TS3, Omen/DTM, DBM a můžeš komunikovat s ostatními?: TS3 yes, Omen yes, DBM yes. Budu víceméně na bytě se spolubydlícíma, takže budu spíš poslouchat, občas se zapojím, bude-li potřeba.
h) Znáš někoho z naší guildy, kdo by tě mohl doporučit?: Lacík, co k vám zběhl před nedávnem Smile) Možná na Niveláka, jestli sem udělal nějakej dojem, těžko říct.
ch) Četl jsi pravidla a souhlasíš s nimi?: Četl, souhlasím, snad i vše dodržím :p

2Ochechule - Feral tank [Přijatý] Empty Re: Ochechule - Feral tank [Přijatý] Sat Feb 28, 2015 2:37 pm

Ochechule


Anonymní

Vkládal jsem to přes Insert Link, nejspíš nefunkční, bo sem to zblbnul.

e) Link armory: Armory -> http://armory.hellground.net/character-sheet.xml?r=HellGround&n=Ochechule
f) Screen z logování (+addony): Logování + addony -> http://leteckaposta.cz/974158951
g) Screen UI ze hry: Screen ze hry -> http://leteckaposta.cz/786183081

3Ochechule - Feral tank [Přijatý] Empty Re: Ochechule - Feral tank [Přijatý] Sat Feb 28, 2015 4:24 pm

Milk

Milk

PRO
Hlavní zprostředkovatel a přijde mi jako rozumný a v pohodě člověk, jestli resto nebo feral, záleží na RL, ale já si myslím, že ještě s jedním feralem by problém nebyl, protože naši přední 2 maj celkem hardcore školu.

https://czech-renegades.forumczech.com

4Ochechule - Feral tank [Přijatý] Empty Re: Ochechule - Feral tank [Přijatý] Sun Mar 01, 2015 2:12 pm

terysek


Admin

hezky napsaná přihláška Smile jsem PRO

5Ochechule - Feral tank [Přijatý] Empty Re: Ochechule - Feral tank [Přijatý] Sun Mar 01, 2015 3:34 pm

Dafoe

Dafoe
Admin

Hell - o

feral tank se zkušenostma? Paráda. Uděláme krátké měsíční zkouškové a uvidíme:-) P R O

6Ochechule - Feral tank [Přijatý] Empty Re: Ochechule - Feral tank [Přijatý] Sun Mar 01, 2015 5:45 pm

Guest


Anonymní

za tu přihlášku jsem Pro hezky napsané

7Ochechule - Feral tank [Přijatý] Empty Re: Ochechule - Feral tank [Přijatý] Sun Mar 01, 2015 10:16 pm

Epso


Admin

PRO hodí se i jako resto až ho dodělá pak může chodit dle potřeby 

8Ochechule - Feral tank [Přijatý] Empty Re: Ochechule - Feral tank [Přijatý] Mon Mar 02, 2015 1:20 pm

nazghrum


Admin

prihlaška se mi libi .. Prijat.Napiš si o inv

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru