Czech Renegades (HG)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Czech Renegades (HG)

Vítejte na foru guildy Czech Renegades ze serveru Hellground.net


You are not connected. Please login or register

Gagoze - ShadowPriest [Přijatý]

5 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Gagoze - ShadowPriest [Přijatý] Empty Gagoze - ShadowPriest [Přijatý] Sat Feb 21, 2015 10:50 am

maryn


Anonymní

Osobní údaje
a) Petr Mareš
b) Věk: 23 let
c) Práce/škola: Práce ( výrobní dispečer )
d) Jak ti vyhovuje 19. - 22. hodina: Velmi vyhovuje:-)
e) Něco málo o sobě: Rád chodím cvičit, na pivo a rád si takhle unavenej po práci sednu k WoW:-)

Postava
a) gagoze
b) Priest - Shadow
c) Profky:mining, rozjíždim Tailor
d) Staty: 9500HP, 8500mana
e) Link armory:http://armory.hellground.net/character-sheet.xml?r=HellGround&n=Gagoze
f) Screen z logování:http://leteckaposta.cz/689696313
g) Screen UI s addonama:http://leteckaposta.cz/397985578
h) Shadow/fire/nature resist eq?: Zatim ne
ch) Ostatní postavy, které máš: Paladin u Aliance, retri,Holy a prot epic EQ

Ostatní
a) Jaké máš zkušenosti s TBC (doba hraní, raidy atp): Hraji už přes 8 let aktivně. Hodně moc hodin ve kře:-)
b) Jaké máš zkušenosti se svou spec: Tak polovinu doby s WoW:-)
c) Z jaké guildy přecházíš + důvod: Přešel se z ali k Horde
d) Čím pomůžeš guildě: Sem aktivní a komunikativní. Rád pomůžu s čímkoliv
e) Co očekáváš od guildy: Dobrou partu:-)
f) Jaké addony používáš:viz. Screen
g) Máš TS3, Omen/DTM, DBM a můžeš komunikovat s ostatními?:Ano
h) Znáš někoho z naší guildy, kdo by tě mohl doporučit?:Asi ne:-)
ch) Četl jsi pravidla a souhlasíš s nimi?: Ano:-)

2Gagoze - ShadowPriest [Přijatý] Empty Re: Gagoze - ShadowPriest [Přijatý] Sat Feb 21, 2015 11:45 am

Marijuane



páči sa mi že športuješ , to sa cení .. nie len stale sedeť za PC ako podaktorý ale podme k tvojej classe. Gear máš vlastne zeleno/modrý až na tie pvp veci ale tie su ti do pve na dve veci Smile , skus popracovať na geare s Heroicov farmi bojky tam sa dá získať pekný zaklad. Pozeral som tvoje talenty a máš tam jednu medzeru .. mal by si nahodit 5 bodov do Shadow Focus pretoze budes plno resistovať = malé dps . inak su v pohode. shadow gear neni az taky problem pretoze gear na BT nemas .. keby si bol prijatý nato by si mal dost casu si ho zohnat .. To že si komunikativny sa hodi .. komunikacie cez ts je zaklad . Mining máš na farmenie goldov ? .. to je asi všetko z mojej strany Cool

3Gagoze - ShadowPriest [Přijatý] Empty Re: Gagoze - ShadowPriest [Přijatý] Sat Feb 21, 2015 12:36 pm

Milk

Milk

Ještě v komentech pošli prosímtě screen ze hry.
Vzhledem k tvým zkušenostem možu předpokládat, že svou class ovládáš skvěle, ale stejně bych měl výtku k těm talentům. V prvé řadě jak psal Mari, chtělo by to naházet 5 bodů do Shadow Focus, dále mi přijde zbytečný bod v Martyrdom, ale jinak to je tak vše.
No dál samozřejmě bude to chtět zapracovat na repkách, to by ale odpovídalo i tvému green/rare eq, až na ty pvpčkové věci, alespoň do nich dej nějaké šutry, než to vyměníš za věci do pve.
Nevšiml jsem si v addonech Omenu, takže ten rozhodně stáhnout.
SHP navíc se tu ještě zvládne, takže jsem PRO, když na sobě zapracuješ, dostal bys 3-4 týdny na nabrání eq + potřebných dkp, než by ses mohl zapojit do progressu T6, musíš ale počítat s tím, že my tě tahat po HC nebudem, takže bude záležet jen na tvé vlastní iniciativě.

https://czech-renegades.forumczech.com

4Gagoze - ShadowPriest [Přijatý] Empty Re: Gagoze - ShadowPriest [Přijatý] Sat Feb 21, 2015 12:52 pm

Guest


Anonymní

čus, byl bych PRO, aby jsi dostal šanci ukázat se, musíš hlavně porešit ten hit, čili Shadow Focus ti trochu pomůže, nejsem primary shadow priest ale zkopiruju sem kolik je potřeba toho hitu, podle toho kolik máš bodů v shadow focus :

- 5/5 Shadow Focus = 76 Spell Hit
- 4/5 Shadow Focus = 101,24 Spell Hit ( 76 + 25,24 )
- 3/5 Shadow Focus = 126,48 Spell Hit ( 101,24 + 25,24 )
- 2/5 Shadow Focus = 151,72 Spell Hit ( 126,48 + 25,24 )
- 1/5 Shadow Focus = 176,96 Spell Hit ( 151,72 + 25,24 )
- 0/5 Shadow Focus = 202 Spell Hit ( 176,96 + 25,24 )

to bych viděl jako primární cíl, protože ikdyž nebudeš nějaký top DPS, mužou využít aspoň jako mana battery do party

5Gagoze - ShadowPriest [Přijatý] Empty Re: Gagoze - ShadowPriest [Přijatý] Sat Feb 21, 2015 4:59 pm

Marynek :-)


Anonymní

Posílám ten creen: http://leteckaposta.cz/513826443

Za ty talenty se omlouvám, ale přešel sem od Aliance k Hordě teprve předevčírem a tak sem to nechal jak to bylo. Měnit je budu hned dnes:-)

EQ to je blbost na PVE mít PVP, ale ted s tím narychlo oběhám HCcka a pozbírám základní Epic EQ a za badge do startu. nevím co můj předchůdce tímhle EQ sledoval:-D


Ano mining tu měl muj předchůdce rozdělanej na skill 200 (asi na goldy :-D ) tak sem ho dotáhl. ten časem až budu mít víc goldů zrušim a vyměnim za JWC nebo Ench.



EQ je otázka chvilky nez posezenu aspon takovej základ na chození farmy SSC+ Samozřejmě se budu snažit ho mít co nejrychleji, abych mohl co nejdřív pomoci guildě v raidech.

6Gagoze - ShadowPriest [Přijatý] Empty Re: Gagoze - ShadowPriest [Přijatý] Sat Feb 21, 2015 5:04 pm

terysek


Admin

takže jak už bylo řečeno výše a jak i píšešVery Happy jsem PRO v případě že si předěláš ty talenty jak raděj kluci plus podmínka 4 tejdnů na nabrání základního eq za bojky, dodělání repek atd., když budeš aktivní neni problém to všechno dohnat Smile

7Gagoze - ShadowPriest [Přijatý] Empty Re: Gagoze - ShadowPriest [Přijatý] Sat Feb 21, 2015 5:40 pm

Dafoe

Dafoe
Admin

Hell - o

Týjo další priestung, to mě pos..aď

Mňo za mě ano A L E chci vidět PVE eq a jak psali lidi přede mnou, doladí se talenty. Link na Armory mi ukázal víceméně PVP outfit, což v PVE guildě support dvakrát není..

8Gagoze - ShadowPriest [Přijatý] Empty Re: Gagoze - ShadowPriest [Přijatý] Sun Feb 22, 2015 10:29 am

marynn


Anonymní

Talenty předělány:-)


A do 4 týdnů EQ doženu, udělám proto max:-)

9Gagoze - ShadowPriest [Přijatý] Empty Re: Gagoze - ShadowPriest [Přijatý] Sun Feb 22, 2015 11:11 am

nazghrum


Admin

Me to stači. Prijat, napiš si o inv ingame .)

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru