Czech Renegades (HG)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Czech Renegades (HG)

Vítejte na foru guildy Czech Renegades ze serveru Hellground.net


You are not connected. Please login or register

Přihláška-drood (přijatý)

3 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Přihláška-drood (přijatý) Empty Přihláška-drood (přijatý) Fri Mar 13, 2015 2:22 pm

Dragonahri


Anonymní

Tomáš

zatím ještě 21 let

Univerzita UHK - pedagogická fakulta - český jazyk a literatura A historie se zaměřením na vzdělávání, brigádně v Kaufu zelenina Very Happy

Tak - vyhovuje Smile

Jsem muž už skoro středního věku. Jsem krásný a voňavý, žiju v Hradci Králové. Rád si občas zasportuju, vzpírám (převážně dvanáctky nebo Kozlíky jedenáctky), poslouchám death metal, Viking metal a jako každej správnej wowkař Řezníka. Jsem zatím stále svobodný a dokonce i bezdětný. Rád si občas odcestuju kamkoliv mě zrovna napadne, provokuju Bíbu, popiju s kamarády, zablbnu si na DDRku, zpívám zamilované songy, vyznávám lásky wowkařkám... a asi i prej rád hraju wow. No prostě typickej wowkař.


Dragonahri
level 70 drood - T6 tank spec (offspec bojky resto, dodělávám sova eq)
http://armory.hellground.net/character-sheet.xml?r=HellGround&n=Dragonahri
http://www.upnito.sk/imggal.php?viewGallery=99985f1db7263f005d36598df9a67abe
Addony: Omen, Timed, DTM, DBM, BigWings, xpearl (používám jen v nejvyšší nouzi, když mě pošlou healovat na Kalece, jinak stačí použít brain a koukat kolem sebe a není to třeba... plus pak mám ještě nějaké ty neraidové, klasika)
Shadow: Tu nemám, matku obvykle maintankuju. Fire rozdělanej: 4 bojkové itemy, heada s glyphem, snažím se dodělat q na neck a ring)
Ostatní Postavy: Nakrull http://armory.hellground.net/character-sheet.xml?r=HellGround&n=Nakrull
Diaspet - lame T4 mage, moc se mu nevěnuju poslední dobou.


S TBC mám zkušenosti... asi komplet. Na MQ jsem si prošel mnoha guildami, v některých jsme i farmívali KJ 2 x za ID. Tu na HG mám nachozeno asi tak vše před lesbama, s tím ale, že Illíka a Brutka a Felmu jsem ještě netankoval. Jinak už hraju... hodně dlouho. 5 let bych tak nějak řekl. Za druida však necelý rok, ale ono i to bych řekl, že stačí. Jinak pokud je to relevantní... býval jsem aj cl (mageů a priestů), aj RL... ale to jen na mq Smile

Přecházím... z Chops. A to protože... prostě rád bych měl druida jako maina, chodil s ním i nějakej ten raid a rád bych neproslackoval dvě hodiny denně v raidu. Taky už tam skoro není živé české duše a já si rád povídám Smile

Pomůžu... hm. Asi svojí maličkostí - takže potankuju, možná pohealuju, poradím, poslintám nad dívkami v guildě... možná i nějaké něco hezkého zazpívám, co já vím.

Očekávám: Korektní přístup, fajnou atmošku a braní mě na raidy.

Mám a můžu, nicméně stydím se za svůj jemný dětský hlásek, takže mluvu preferuju jen ve chvíli, když řvu taunt, tak ho už zaovcuj, hard heal či podobně. I když když je dobrá společnost, rozpovídám se až moc. Ale trošku jsem po tom půl roce s pšonky zdegeneroval.

Nom někoho určo znám... možná i někteří znají mě. Pandu, Kačera, Pasunku a ty, kteří mě vídají afkovat v SC, nebo měli co dočinění koukat, jak to v dungách lamím. Ale jestli mě budou doporučovat vážně netuším Very Happy

Tak a tak (jakože četl a souhlasím)

2Přihláška-drood (přijatý) Empty Re: Přihláška-drood (přijatý) Fri Mar 13, 2015 2:30 pm

Irenka



Já tě znám a feral tank se určitě hodí Pro

3Přihláška-drood (přijatý) Empty Re: Přihláška-drood (přijatý) Fri Mar 13, 2015 6:36 pm

Dafoe

Dafoe
Admin

No tak moment, krásný a voňavý jsem tu já takže konkurenci v guildě nechci kamaráde
Very Happy Ale tak dobrý feral - dobrá věc.) P R O

4Přihláška-drood (přijatý) Empty Re: Přihláška-drood (přijatý) Fri Mar 13, 2015 7:12 pm

nazghrum


Admin

tak doufam ze nam pomuzes v progressu a ne degressu Very Happy pro uzavreno.. PRIJAT

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru