Czech Renegades (HG)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Czech Renegades (HG)

Vítejte na foru guildy Czech Renegades ze serveru Hellground.net


You are not connected. Please login or register

Epp - Resto Sham [Přijatý]

4 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Epp - Resto Sham [Přijatý] Empty Epp - Resto Sham [Přijatý] Sat Feb 28, 2015 12:54 am

punktwo


Anonymní

Osobní údaje
a) Jméno: Dan
b) Věk: 20
c) Práce/škola: Česká zemědělská univerzita v Praze
d) Jak ti vyhovuje 19. - 22. hodina: paráda, akorád úterý mám do 7 školu tak nevím
e) Něco málo o sobě: Ahoj Jmenuju se Dan a rád bych se k vám připojil..  momentálně oprašuji wowko a chtěl bych si zahrát s kvalitní guildou, mám rád svého psa, rodinu a letadla (od jara dělám pilotní průkaz)

Postava
a) Nick: Epp
b) Class + spec: Resto sham
c) Profky: zatím nic.. vše je v progressu bude alchemka nebo eng ještě jsem se nerozhodl
d) Staty: (zatím se přiznám že nic moc, ani jsem do resta ještě nerespecnul protože za něj se nedaj dělat questy na goldy.. jinak eq na resto mám lepší než na enha (snad))
e) Link armory: http://armory.hellground.net/character-sheet.xml?r=HellGround&n=Epp
f) Screen z logování (+addony): http://leteckaposta.cz/305503385 (momentálně jsem v enha kvůli questům)
g) Screen UI ze hry: http://leteckaposta.cz/305503385
h) Shadow/fire/nature resist eq?: ne, nemám ani jedno ještě
ch) Ostatní postavy, které máš: mám jen druida (57) ale nehraju ho

Ostatní
a) Jaké máš zkušenosti s TBC (doba hraní, raidy atp):Zde bych se tošku rozepsal protože cítím že to je moje jediná šance, proč bych vám mohl připadat zajímavý... hraji wowko asi 7 let, z toho 6 bude TBC, hrál jsem mnoho serverů (KalGul, Twinstar, Mystic atd atd) vyexpil jsem tuny lvlů a prošel všechny tbc dungy až na konec BT a SWP, poslední moje hra byla na Twinstaru kde jsme s guildou dosáhli nejlepších aliančních výsledků (nějaké ty first killy atd) prošli jsme to tam až do BT a poté se celý server rozpadl, v té době jsem byl nejlépe equipnutý enha shaman na realmu. proto se odvážím říct že moje zkušenosti na raidech jsou poměrně na vysoké úrovni
b) Jaké máš zkušenosti se svou spec: 4 roky enha, 2 roky pvp resto a cca rok ele
c) Z jaké guildy přecházíš + důvod: Project X - vstoupil jsem tam asi na lvlu 50 jen proto že mě pozvali.. poznal jsem tam pár čechů co jsou docela v pohodě ale to je tak vše co z guildy mám nebo ona ze mě ...
d) Čím pomůžeš guildě: myslím že mohu řáct že mám široké znalosti o celé hře, o talentech, profkách, taktikách na raidech, dokonce vím i něco z historie wowka (což je tady asi irelevantní) rád se o to podělím a pomohu ostatním
e) Co očekáváš od guildy: nebudu lhát, chci si zahrát a nasbírat equip, jelikož jsem vám řekl o mé minulosti tak asi pochopíte proč se mi nechce progresovat koně v KZ
f) Jaké addony používáš: základní, recount, omen, cartographer, shaman helper a heal bot
g) Máš TS3, Omen/DTM, DBM a můžeš komunikovat s ostatními?: TS nemám ale stahnu nemám problém jinak DBM nemám (nejsem na něj zvyklí protože jsem myslel že stačí jeden, kterému se to automaticky píše jako raid warning)
h) Znáš někoho z naší guildy, kdo by tě mohl doporučit?:pouze jsem se bavil s Epsem -- neznám nikoho ani na hellu
ch) Četl jsi pravidla a souhlasíš s nimi?: jistě a ano, vypadají podobně jako v mé staré guildě

Závěrem bych chtěl říct jen pár slov.. Vím, že nemáte proč by jsme mě brali, jediné co Vám mohu nabídnout je loajalita a zkušenosti, co si týče equipu vážně nemám moc co nabídnout Very Happy na druhou stranu jsem 70 jeden den a mám kromě shataru všechny HC repky a fly mounta, rozjíždím profku a do toho mám nějaké goldy v záloze.. jsem zvědav na Vaši odpověd ¨

díky Dan

2Epp - Resto Sham [Přijatý] Empty Re: Epp - Resto Sham [Přijatý] Sat Feb 28, 2015 2:16 am

terysek


Admin

ahoj, co se týče eq je pravda že neni na čem stavět, jestli si jeden den 70 tak je to logický Very Happy co píšeš o zkušenostech atd. se mi líbí, nakonec neni problém si to ověřit hranim u nás v guildě Smile resto hledáme, nicméně jsem pro s klasickou podmínkou - do měsíce zapracuješ na eq, nezávisle na guildě - dodělat repky, chodit hc a koupit eq za bojky, t4 s ww nebo gl s náma pak nejsou problém, plus něco ze specek eventuálně... at je na čem stavět a je vidět aktivita Smile

3Epp - Resto Sham [Přijatý] Empty Re: Epp - Resto Sham [Přijatý] Sat Feb 28, 2015 4:19 pm

Milk

Milk

Jak řekla Terka, nemám k tomu víc co dodat, PRO.

https://czech-renegades.forumczech.com

4Epp - Resto Sham [Přijatý] Empty Re: Epp - Resto Sham [Přijatý] Sun Mar 01, 2015 5:29 pm

Guest


Anonymní

Heal je potřeba jsem PRO

5Epp - Resto Sham [Přijatý] Empty Re: Epp - Resto Sham [Přijatý] Sun Mar 01, 2015 10:03 pm

Epso


Admin

PRO

6Epp - Resto Sham [Přijatý] Empty Re: Epp - Resto Sham [Přijatý] Mon Mar 02, 2015 1:17 pm

nazghrum


Admin

Klasicka podminka .. mesicni lhuta na nabrani eq aby jsi byl ready chodit raidy s nama . pokud jsi to schopny akceptovat tak jsem pro. Pokud s tim souhlasis napis si ingame o INV

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru