Czech Renegades (HG)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Czech Renegades (HG)

Vítejte na foru guildy Czech Renegades ze serveru Hellground.net


You are not connected. Please login or register

Shaman (resto) [Přijatý]

4 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Shaman (resto) [Přijatý] Empty Shaman (resto) [Přijatý] Tue Mar 03, 2015 5:38 pm

Maniackss


Anonymní

Osobní údaje
a) Jméno: Milan
b) Věk: 22
c) Práce/škola: práce (IT technik)
d) Jak ti vyhovuje 19. - 22. hodina: Pondělí až čtvrtek by to šlo víkendy bývaj horší....
e) Něco málo o sobě: Pfff sem magor do počítačů... jinak flegmouš nic mě nerozhodí

Postava
a) Nick: Maniacks
b) Class + spec: Shaman (resto)
c) Profky: Skin + LW
d) Staty: No staty zatim nejsou ještě sem nerespecnul ale pracuju natom...
e) Link armory: http://armory.hellground.net/character-sheet.xml?r=HellGround&n=Maniacks
f) Screen z logování (+addony): Na požádání dodám
g) Screen UI ze hry: Na požádání dodám
h) Shadow/fire/nature resist eq?: nemam
ch) Ostatní postavy, které máš: žádné

Ostatní
a) Jaké máš zkušenosti s TBC (doba hraní, raidy atp): Už si ani nepamatuju jak je to dlouho... Jinak zkušenosti mám se všemi dungy a raidy i SWP 6 ze 6ti...
b) Jaké máš zkušenosti se svou spec: Nepamatuju si že bych někdy hrál za něco jinýho....
c) Z jaké guildy přecházíš + důvod: V žádné sem nebyl takže důvod není....
d) Čím pomůžeš guildě: No mám nějaký ty zkušenosti za ty leta co to hraju budu se snažit pravidelně chodit na raidy
e) Co očekáváš od guildy: Fajn kolektiv... hlavně si chci zahrát
f) Jaké addony používáš: Omen, DBM, Healbot, atd je jich fakt kupa... Smile
g) Máš TS3, Omen/DTM, DBM a můžeš komunikovat s ostatními?: Ano prosim
h) Znáš někoho z naší guildy, kdo by tě mohl doporučit?: asi jo tak odhadem Michis, Terinka, Rikudou....
ch) Četl jsi pravidla a souhlasíš s nimi?: ano

2Shaman (resto) [Přijatý] Empty Re: Shaman (resto) [Přijatý] Tue Mar 03, 2015 5:56 pm

terysek


Admin

poslední věc za mě Very Happy - vemte ho, supr kluk, umí to, je odzkoušenej Wink

3Shaman (resto) [Přijatý] Empty Re: Shaman (resto) [Přijatý] Tue Mar 03, 2015 6:03 pm

michis



Za mě rozhodně ano...znam ho osobně i ze hry Smile

4Shaman (resto) [Přijatý] Empty Re: Shaman (resto) [Přijatý] Tue Mar 03, 2015 6:05 pm

Epso


Admin

PRO

5Shaman (resto) [Přijatý] Empty Re: Shaman (resto) [Přijatý] Tue Mar 03, 2015 6:13 pm

Dafoe

Dafoe
Admin

pro měsíc na nabrání eq a aktivita

6Shaman (resto) [Přijatý] Empty Re: Shaman (resto) [Přijatý] Tue Mar 03, 2015 11:53 pm

Dafoe

Dafoe
Admin

no vzhledem k tomu že je v guildě tak asi uzavřeme, ne ?

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru