Czech Renegades (HG)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Czech Renegades (HG)

Vítejte na foru guildy Czech Renegades ze serveru Hellground.net


You are not connected. Please login or register

Resto shaman (nepřijatý)

3 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Resto shaman (nepřijatý) Empty Resto shaman (nepřijatý) Tue Mar 10, 2015 12:37 pm

Radee


Anonymní

a) Jméno:Radim
b) Věk:19
c) Práce/škola:3. ročník Obchodní akademie
d) Jak ti vyhovuje 19. - 22. hodina:Domů chodím chvilku po 7, jinak ideální
e) Něco málo o sobě:Rád sportuju a po večerech hraju wowko:)

Postava
a) Nick:Radee
b) Class + spec:Shaman-resto
c) Link armory:http://armory.hellground.net/character-sheet.xml?r=HellGround&n=Radee
d) Screen z logování (+addony): (tip: www.leteckaposta.cz nebo www.upnito.sk)http://leteckaposta.cz/523626171
e) Screen UI ze hry:http://leteckaposta.cz/339608478
f) Shadow/fire/nature resist eq?:nope
g) Ostatní postavy, které máš:Mage-Radowski

Ostatní
a) Jaké máš zkušenosti s TBC (doba hraní, raidy atp):Tbc hraju tak 4 roky, T5 znám, BT téměř, ale potřeboval bych si zoopakovat a SWP moc neznám, ale rychle se učím:)
b) Jaké máš zkušenosti se svou spec:Shamana hraji docela dlouho, hrál jsem s ním i na jiných serverech, mystiq,ares atd.
c) Z jaké guildy přecházíš + důvod:Vracím se na server tak po půl roce a už si přesně nepamatuju jak se guilda jmenovala
d) Čím pomůžeš guildě:Vidím, že scháníte resto shamana a já si myslím, že mám dost zkušenosti s touhle postavou na to abych vám v raidech pomohl.
e) Co očekáváš od guildy:Plynulé chození raidů, pomáhání si navzájem a dobrý kolektiv:)
f) Máš TS3 a můžeš komunikovat s ostatními?:Ano
g) Znáš někoho z naší guildy, kdo by tě mohl doporučit?:Bohužel ne.
h) Četl jsi pravidla a souhlasíš s nimi?:Ano

2Resto shaman (nepřijatý) Empty Re: Resto shaman (nepřijatý) Wed Mar 11, 2015 12:18 am

Dafoe

Dafoe
Admin

Hell - o

jeden šikovný resto by se nám hodil do foroty, ne že ne. Eq, sockování a enchy v pohode. Za mě ano

3Resto shaman (nepřijatý) Empty Re: Resto shaman (nepřijatý) Wed Mar 11, 2015 6:19 pm

nazghrum


Admin

ppotrebujem restoshamana .. pro

4Resto shaman (nepřijatý) Empty Re: Resto shaman (nepřijatý) Wed Mar 11, 2015 7:19 pm

Epso


Admin

Rshaman se hodí když budeš aktivni tak PRO

5Resto shaman (nepřijatý) Empty Re: Resto shaman (nepřijatý) Thu Mar 12, 2015 4:29 pm

Dafoe

Dafoe
Admin

Chvilinku ještě počkáme jak se vyjádří ostatní...

6Resto shaman (nepřijatý) Empty Re: Resto shaman (nepřijatý) Fri Mar 13, 2015 11:12 am

Radee


Anonymní

Ještě bych chtěl předem dodat kdyby jste se rozhodli mě vzít, že jsme si tady šli zahrát s kámošem (ommiknight) a chtěl taky spolu do guildy, vždycky jsme byli spolu a víc nás to tak baví. Takže pokud se rozhodnete že pro Vás není přínosem, tak bohužel taky nepůjdu.

7Resto shaman (nepřijatý) Empty Re: Resto shaman (nepřijatý) Fri Mar 13, 2015 11:23 am

nazghrum


Admin

dobre .. tak to tady taky uzavreme .. NEPRIJAT

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru