Czech Renegades (HG)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Czech Renegades (HG)

Vítejte na foru guildy Czech Renegades ze serveru Hellground.net


You are not connected. Please login or register

Sweetix - restoDuDu [Přijatý]

5 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Sweetix - restoDuDu [Přijatý] Empty Sweetix - restoDuDu [Přijatý] Sun Mar 01, 2015 11:37 am

Sweetix


Anonymní

Osobní údaje


a) Jméno: Tomík
b) Věk: více než dost
c) Práce/škola: bohužel práce
d) Jak ti vyhovuje 19. - 22. hodina: je to dobré, ale nemám jen hru
e) Něco málo o sobě: hrával jsem na MQ (nick Sweetix, Tjadyda), po ukončení MQ nějaký čas pauza no a teď to zkouším tady

Postava
a) Nick: Sweetix
b) Class + spec: Tauren, resto kravička
c) Profky: LW + Skin
d) Staty: na tomto servru člověk nic jiného nečte, kolikrát ani na HC neberou dokud člověk nenapíše nějaké hloupé číslo. Jsou tací co se zeleným eq dokážou o moc víc než někteří s T6 eq.
e) Link armory: http://armory.hellground.net/character-sheet.xml?r=HellGround&n=Sweetix
f) Screen z logování (+addony): addony co potřebuji mám a jich tak akorát
g) Screen UI ze hry: v čem je toto důležité ??
h) Shadow/fire/nature resist eq?: ani jeden, zatím nebylo potřeba
ch) Ostatní postavy, které máš: jen kravičku

Ostatní
a) Jaké máš zkušenosti s TBC (doba hraní, raidy atp): TBC dohrané na MQ ( Genesis, Braves )
b) Jaké máš zkušenosti se svou spec: tak akorát
c) Z jaké guildy přecházíš + důvod: byl jsem tady chvíli v HH, ale tuším se to nějak rozpadlo, tedˇbez...
d) Čím pomůžeš guildě: nějakým tím Lifebloomem, můžu si větve ošoupat jak se snažím udržet naživu ostatní..
e) Co očekáváš od guildy: kolektiv pohodových lidí
f) Jaké addony používáš: ty které potřebuji ( není to tu podruhé? Rolling Eyes  )
g) Máš TS3, Omen/DTM, DBM a můžeš komunikovat s ostatními?: mohu komunikovat s ostatními, ale slovně to nikdy nedělám, za celou dobu hraní WoW jsem mluvit nepotřeboval a měnit to nebudu. Stačí slyšet a reagovat...
h) Znáš někoho z naší guildy, kdo by tě mohl doporučit?: těžko říct, ale třeba se někdo ozve Wink
ch) Četl jsi pravidla a souhlasíš s nimi?: je to dlouhé, ale četl a více méně souhlasím

2Sweetix - restoDuDu [Přijatý] Empty Re: Sweetix - restoDuDu [Přijatý] Sun Mar 01, 2015 12:07 pm

Milk

Milk

Ačkoliv r druida potřebujem, tak jsem PROTI. Píšeš, že očekáváš pohodový kolektiv, ale zrovna ty jako pohodový člověk nevypadáš, super prošel sis genesis a braves, ale to nijak neospravedlňuje, že budeš vypisovat přihlášky stylem "Máte tam zbytečnosti, já jsem nejlepší." Neznám tě, nic mi tvůj nick neříká, a když nejsi schopný vypsat přihlášku, jak požadujeme, tak si můžu o tobě myslet, že jsi jen lama, co umí hodně povídat. Smile

https://czech-renegades.forumczech.com

3Sweetix - restoDuDu [Přijatý] Empty re Sun Mar 01, 2015 12:24 pm

Sweetix


Anonymní

ani jedno co pises jsem do prihlasky nenapsal, prosel sem co sem prosel, tvoje odpoved je taktez povedena. Ale dekuji za tvuj nazor

4Sweetix - restoDuDu [Přijatý] Empty Re: Sweetix - restoDuDu [Přijatý] Sun Mar 01, 2015 2:08 pm

terysek


Admin

tjadydu si z mq pamatuju´, za svý postavy umí proto sem PRO ale pro uplnost poprosim screen z logování, je to duležitý Smile

5Sweetix - restoDuDu [Přijatý] Empty Re: Sweetix - restoDuDu [Přijatý] Sun Mar 01, 2015 3:30 pm

Dafoe

Dafoe
Admin

Hell - o

Tjádyho znám z MQ kde byl super hráč. Co se týká jeho eq, na armory to vypadá fajn a chci vyzdvihnout to, že je oproti některým našim healerům osockovaný předpisově. To že vím že hrát umí je za mě jedno p r o a za eq druhé. Nehledě k tomu že DOBRÉ healery potřebujeme. Zatím je to tu spíš kvantita než kvalita a já osobně budu rád za 1 dobrého heala, než za 4 co umí kulový. Howg

6Sweetix - restoDuDu [Přijatý] Empty Re: Sweetix - restoDuDu [Přijatý] Sun Mar 01, 2015 5:32 pm

Guest


Anonymní

Sweetixe znám z HH takže vím že je v pohodě jen doporučuji + Resto se hodí a neni jich hodně za mě jednoznačně PRO

7Sweetix - restoDuDu [Přijatý] Empty Re: Sweetix - restoDuDu [Přijatý] Sun Mar 01, 2015 10:05 pm

Epso


Admin

PRO 

8Sweetix - restoDuDu [Přijatý] Empty Re: Sweetix - restoDuDu [Přijatý] Mon Mar 02, 2015 9:01 am

Milk

Milk

No hned to vrhá na něj lepší světlo. Po informacích, co jsem si o tobě zjistil, můžu tedy už také souhlasit.

https://czech-renegades.forumczech.com

9Sweetix - restoDuDu [Přijatý] Empty Re: Sweetix - restoDuDu [Přijatý] Mon Mar 02, 2015 1:39 pm

nazghrum


Admin

Nevim proc musim ve vypsane prihlasce cist veci jako ,,neni to zbytečne?,, ,,neopakuje se to?,, .Proste to v te prihlasce je a opravdu me ty informace zajimaji. Jak vidim ohlasy tak asi neco zmačknout umiš, takze sečteno podrtzeno. NEUTRAL

10Sweetix - restoDuDu [Přijatý] Empty Re: Sweetix - restoDuDu [Přijatý] Mon Mar 02, 2015 1:45 pm

Milk

Milk

PŘIJAT. Locked

https://czech-renegades.forumczech.com

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru