Czech Renegades (HG)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Czech Renegades (HG)

Vítejte na foru guildy Czech Renegades ze serveru Hellground.net


You are not connected. Please login or register

Přihláška rogunka [Přijatý]

5 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Přihláška rogunka [Přijatý] Empty Přihláška rogunka [Přijatý] Thu Feb 19, 2015 5:21 pm

Jubile


Anonymní

Václav
Dvořák
21 let
Elektromechanik
19-22hod na raidy super
Rád hraju na kompu Smile

Postava
Jubilee
Rogunka - combat
http://leteckaposta.cz/187090594
Profky LW a skining
S equipem je to horší teď jsem doxpil
Moje jediná postava

Moje zkušenosti s tbc.. před pár lety jsem hrál neustále.. Pomalu se mi vše vrací.
S rogunem na tbc moc zkušenosti nemám ale učím se rychle.
v guildě jsem byl ale nikdo tam nebyl ani nevím název..
Guildě pomůžu se vším čím bude potřeba.
Od guildy očekávám komunikaci, občasné dungeony, zábavu Smile
Addony viz. screen
TS3 mám, komunikace přes něj bez problémů.
S pravidly souhlasím.

2Přihláška rogunka [Přijatý] Empty Re: Přihláška rogunka [Přijatý] Thu Feb 19, 2015 7:17 pm

terysek


Admin

díky za zájem jít k nám a podání přihlášky Smile nicméně jak sám píšeš ten eq opravdu neni na to co chodíme a bylo by to o delšim protahování t5, který už taky odsouváme víc na druhou kolej, takže si nemyslim že sme v tuhle chvíli guilda pro tebe, proto PROTI

3Přihláška rogunka [Přijatý] Empty Re: Přihláška rogunka [Přijatý] Thu Feb 19, 2015 8:23 pm

Jubile


Anonymní

Nemám v plánu nikoho otravovat eq si seženu klidně sám.. jde mi jen o komunitu.

4Přihláška rogunka [Přijatý] Empty Re: Přihláška rogunka [Přijatý] Thu Feb 19, 2015 9:08 pm

Milk

Milk

Najdi mi českého nebo slovenského hráče s equipem, co dá přednost nám před Primalem. Na tomto serveru nezbývá nic jiného než vzít někoho s podobným eq a pak doufat, že bude tolik aktivní a nabere si potřebný equip sám (jde to zvládnout během 2 týdnů) + nebude to žádný "wtf co mám mačkat?", když ne, tak od toho máme tlačítko REMOVE. Já jsem PRO, s tím, že u něho se zkušební doba prodlouží na 3-4 týdny, podle toho, kolik má dotyčný času za den na nabírání equipu.



Naposledy upravil Protself dne Thu Feb 19, 2015 10:51 pm, celkově upraveno 1 krát

https://czech-renegades.forumczech.com

5Přihláška rogunka [Přijatý] Empty Re: Přihláška rogunka [Přijatý] Thu Feb 19, 2015 10:50 pm

Epso


Admin

Já jsem PRO rogunu potřebujeme a jak píše Milk nemáme moc z čeho moc na výběr a když bude aktivní tak eq nabere a spousta věcí má za bojky.

6Přihláška rogunka [Přijatý] Empty Re: Přihláška rogunka [Přijatý] Thu Feb 19, 2015 11:00 pm

santraxx



jak už tu všichni zmiňují, rogue je potřeba, jestli budeš schopný + aktivní tak za mě máš určitě pro

7Přihláška rogunka [Přijatý] Empty Re: Přihláška rogunka [Přijatý] Fri Feb 20, 2015 4:15 am

nazghrum


Admin

Prijat. Napiš si Ingame o INV.

8Přihláška rogunka [Přijatý] Empty Re: Přihláška rogunka [Přijatý] Fri Feb 20, 2015 5:04 am

Jubile


Anonymní

Super, díky moc. Budu se snažit zasloužit si to Smile

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru