Czech Renegades (HG)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Czech Renegades (HG)

Vítejte na foru guildy Czech Renegades ze serveru Hellground.net


You are not connected. Please login or register

Tudar - Enha Shaman [Přijatý]

5 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Tudar - Enha Shaman [Přijatý] Empty Tudar - Enha Shaman [Přijatý] Sun Mar 01, 2015 12:24 pm

Tudar


Anonymní

Osobní údaje
a) Jméno: Ondra
b) Věk: 25
c) Práce/škola: pracuji zatím ranní směny,někdy přezčasy
d) Jak ti vyhovuje 19. - 22. hodina: jestli nezačnu směnovat v práci,tento čas je pro mě parádní
e) Něco málo o sobě: zrovna mě nic nenapadá :/

Postava
a) Nick: Tudar
b) Class + spec: Shaman Enhacement
c) Profky: Skinning full + LW zatím 340skill
d) Staty: 8k hp,180hit,25%crit,1100ap,430-550 dmg/s
e) Link armory: momentálně mám eq na úrovni T4,zatím 2xt4 itemy + fista za badge(105)
ch) Ostatní postavy, které máš: tohle je má jediná postava,tolik času na expeni a oblekání další postavy nemám Sad

Ostatní
a) Jaké máš zkušenosti s TBC (doba hraní, raidy atp): Tbc jsem hrál dosti dlouho,jen si vše nepamatuji co se týče taktik (hraji už 10roků s pauzami) Very Happy
b) Jaké máš zkušenosti se svou spec: tuhle postavu hraji od začátku,dá se říci,že za ni umím hrát - pve,v pvp jsem ztratil rychlost :/ další class za který jsem hrál byl hunter mm
c) Z jaké guildy přecházíš + důvod: Keeper of Old Lordaerons Older + za boha se nesejdeme na složení 25 raidu,neaktivní hráči(ne všichni) Dostal jsem nabídku od hráče Ochechule,že by jste snad o někoho mohli mít zájem
d) Čím pomůžeš guildě:Snažil bych se dělat vše,co by bylo požadováno(nějaké věci z profky,pomoci v raidech/dungeonech) apod.
e) Co očekáváš od guildy: Od guildy očekávám komunikaci,přátelství,udělat si čas na raidování,pomáhání si Smile
g) Máš TS3, Omen/DTM, DBM a můžeš komunikovat s ostatními?:Mám TS3
h) Znáš někoho z naší guildy, kdo by tě mohl doporučit?:pravděpodobně nemám :/
ch) Četl jsi pravidla a souhlasíš s nimi?:ano

2Tudar - Enha Shaman [Přijatý] Empty Re: Tudar - Enha Shaman [Přijatý] Sun Mar 01, 2015 12:34 pm

Milk

Milk

Čím více shamanů, tím budu spokojenější, protože pak ty ochotné můžeme přehodit do resta/ele, takže jsem PRO i za enháče. Budeš mít měsíc na nabrání T4/badge equipu, do T5 tě brát budem, takže i tam si na něčem polepšíš, čím dřív nabereš minimální eq, tím dřív budeš mít šanci se zapojit do T6.

https://czech-renegades.forumczech.com

3Tudar - Enha Shaman [Přijatý] Empty Re: Tudar - Enha Shaman [Přijatý] Sun Mar 01, 2015 2:09 pm

terysek


Admin

přiklánim se k pro, měsiční podmínka na nabrání eq, jenom aby to bylo uplný poprosim o screen logování

4Tudar - Enha Shaman [Přijatý] Empty Re: Tudar - Enha Shaman [Přijatý] Sun Mar 01, 2015 3:24 pm

Dafoe

Dafoe
Admin

Hell - o

shama se rozhodně hodí ale kazdopádně to chce dobrat eq, takže za mě áááno s tím že se do měsíce dobere plne osockovaný a oenchovaný eq

5Tudar - Enha Shaman [Přijatý] Empty Re: Tudar - Enha Shaman [Přijatý] Sun Mar 01, 2015 3:33 pm

Milk

Milk

Ještě se zeptám, byl bys popřípadě ochotný respec do ele/resto? Protože v případě, že některý z našich enháčů nebude chtít měnit spec, nebude s největší pravděpodobností místo pro enháče.

https://czech-renegades.forumczech.com

6Tudar - Enha Shaman [Přijatý] Empty Re: Tudar - Enha Shaman [Přijatý] Sun Mar 01, 2015 5:36 pm

Guest


Anonymní

určitě by bylo dobré kdyby mu nevadilo respec do resto/ele , jelikož máme v guildě docela aktivní 2 encha na dobrý úrovni(špalek,nivea) ale jinak si myslím že každy shaman pro guildu dobrej krok

7Tudar - Enha Shaman [Přijatý] Empty Re: Tudar - Enha Shaman [Přijatý] Sun Mar 01, 2015 10:06 pm

Epso


Admin

PRO

8Tudar - Enha Shaman [Přijatý] Empty Re: Tudar - Enha Shaman [Přijatý] Mon Mar 02, 2015 9:13 am

Milk

Milk

Čekáme na vyjádření ohledně ele/resto do zítřejších 19:00.

https://czech-renegades.forumczech.com

9Tudar - Enha Shaman [Přijatý] Empty Re: Tudar - Enha Shaman [Přijatý] Mon Mar 02, 2015 3:14 pm

nazghrum


Admin

pochybuju ze se za enha dostanes na progress .. pockam na vyjadreni ohledne resta

10Tudar - Enha Shaman [Přijatý] Empty Tudar Enha Shaman Mon Mar 02, 2015 3:22 pm

Tudar


Anonymní

Myslim,ze by nebyl problém ohledne ele/resto ,snad jestli bych si moh vybrat,tak raci ele ale kdyby bylo třeba,resto mi taky nebude proti kuzi Twisted Evil

11Tudar - Enha Shaman [Přijatý] Empty Re: Tudar - Enha Shaman [Přijatý] Mon Mar 02, 2015 3:25 pm

Milk

Milk

Souhlasím i s ele, protože ten je taky potřeba, takže můžeš začít sbírat equip. Smile

https://czech-renegades.forumczech.com

12Tudar - Enha Shaman [Přijatý] Empty Re: Tudar - Enha Shaman [Přijatý] Mon Mar 02, 2015 3:53 pm

nazghrum


Admin

dobre .. uzavrem to. prijat napis si ingame o inv

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru