Czech Renegades (HG)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Czech Renegades (HG)

Vítejte na foru guildy Czech Renegades ze serveru Hellground.net


You are not connected. Please login or register

Houmer - Restokin [Přijatý]

3 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Houmer - Restokin [Přijatý] Empty Houmer - Restokin [Přijatý] Mon Mar 02, 2015 12:27 pm

XDave


Anonymní

Osobní údaje
a) Jméno: Martin
b) Věk: 19
c) Práce/škola: Práce- střídavá směna odpolední a ranní
d) Jak ti vyhovuje 19. - 22. hodina: Při ranní vyhovuje
e) Něco málo o sobě: Jsem pohodovej komunikativní a nekonfliktní , miluju fotbal  a muziku  cheers . Rád v TV sleduju fotbal hokej NFL házenou a spoustu dalších sportů. dál nevím co bych řekl  Very Happy

Postava
a) Nick: Houmer
b) Class + spec: Druid Resto
c) Profky: Leatherwork + skin
d) Staty: BH 1738 , mana regen 592 , mana 9350 - unbuff
e) Link armory:
f) Screen z logování (+addony): http://leteckaposta.cz/442037886
g) Screen UI ze hry: http://leteckaposta.cz/723206193
h) Shadow/fire/nature resist eq?: zatím ne
ch) Ostatní postavy, které máš: 70 lvl trol mage T4

Ostatní
a) Jaké máš zkušenosti s TBC (doba hraní, raidy atp): WoW hraju uz 7 let , jinný datadisk než TBC jsem nehral . Mám prolezlé všechno až po Brutaluse . Nejvic zkušeností mám za warlocka ale umím i za SHP COH a mage . XP i v PvP warlock 4/5 S4 .
b) Jaké máš zkušenosti se svou spec: Svou spec hraju teprve rok ale nejsem žádné dřevo a myslím si že to ovladám dost dobře ,ale samozřejmě rady přijmám Very Happy .
c) Z jaké guildy přecházíš + důvod: Old lordaerons order - dostali jsme nabídku od vás přejít s aktivní částí guildy.
d) Čím pomůžeš guildě: Guilde můžu pomoci zkušenostmi za warlocka ale i jiné classy , znám správně talenty u většiny class a spec.
e) Co očekáváš od guildy: Od guildy očekávám další posun v PVE - doufám v FC SWP , ale hlavně dobrou zábavu .
f) Jaké addony používáš: Healbot, Recount, Omen, Group calendar, Carbonite , Atlasloot , Ackis recipe list - to jsou pro mě ty nejduležitejší.
g) Máš TS3, Omen/DTM, DBM a můžeš komunikovat s ostatními?:TS3 mam , Omen mam , DTM DBM ne komunikace neni problém
h) Znáš někoho z naší guildy, kdo by tě mohl doporučit?: Podle jmen znám Dafoe a Epso , možna mě taky znáte z Mystiqu pod jménem Hoongluo
ch) Četl jsi pravidla a souhlasíš s nimi?: ano souhlasím , akorát nevim jestli stihnu těch 1000 dkp kvůli praci .

2Houmer - Restokin [Přijatý] Empty Re: Houmer - Restokin [Přijatý] Mon Mar 02, 2015 12:37 pm

Milk

Milk

Nechápu proč restokin, když jsi resto, ale budiž. Very Happy
Dodělej si enchanty a nebude problém, aby ses rovnou zapojil do progressu T6, samozřejmě to chce ještě nějaké věci ze ZA, ale minimum bys splňoval. 1000 DKP se dá nabrat za 1-2 raidy, takže to se nemusíš obávat Smile. PRO

https://czech-renegades.forumczech.com

3Houmer - Restokin [Přijatý] Empty Re: Houmer - Restokin [Přijatý] Mon Mar 02, 2015 1:42 pm

nazghrum


Admin

prihlaska se mi libi . jsem PRO

4Houmer - Restokin [Přijatý] Empty Re: Houmer - Restokin [Přijatý] Mon Mar 02, 2015 1:53 pm

Guest


Anonymní

jednoznačně jako RL PRO

5Houmer - Restokin [Přijatý] Empty Re: Houmer - Restokin [Přijatý] Mon Mar 02, 2015 5:10 pm

terysek


Admin

PRO

6Houmer - Restokin [Přijatý] Empty Re: Houmer - Restokin [Přijatý] Mon Mar 02, 2015 5:19 pm

nazghrum


Admin

Prijat. napis si o INV

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru