Czech Renegades (HG)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Czech Renegades (HG)

Vítejte na foru guildy Czech Renegades ze serveru Hellground.net


You are not connected. Please login or register

prihlaska balanc Lacike [PŘIJATÝ]

4 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1prihlaska balanc Lacike [PŘIJATÝ] Empty prihlaska balanc Lacike [PŘIJATÝ] Mon Feb 23, 2015 9:21 am

Lacike


Anonymní

Cavte,volam sa Laco,mam 33,raid time mi vyhovuje,aj ked sa mi nebude dat zucastnit kazdeho,momentalene som doma,mam dceru,a vo hre som casto.

Moj nick je Lacike
som tauren druid, balanc
momentalne mam 870bsd a vo forme 29,8 critu
shadow,fire a nature ress eq nemam
a mam este jednu rogunu,no nehravam za nu.

Na TBC som hraval dlho,naposledy som bol v Braves,a bol som CL rogun,moja postava mala nick Chicagaro.
Za balanc som vela nehraval,no mam dobreho ucitela a radcu.
Teraz som v Old Lordaerons Order,a chcem prejst koli tomu,ze tu nevidim ziadny posun v pred,a stojim iba na jednej urovni,a chcel by som aktivne raidovat.
Guilde by som vedel pomoct s mojim aktivnym raidovanim,a velmi rad prispejem so vsetkym s cim sa mi len bude dat.
Teraz nepouzivam velmi ziadne addon,aj ked ich mam stiahnute,co sa tyka TS,pouzival som,a nemam probrem si ho znova nainstalovat,samozrejme Omen pouzivam,a nemam problem komunikovat s ostatnymi.
U vas v guilde poznam viac ludi,asi najviac o kom teraz viem,je Dafo,ci Linca,ale aj s Epsom,sme sa casto stretavali ci na TBC ci tu.
Cital som pravidla a suhlasim s nimi.

2prihlaska balanc Lacike [PŘIJATÝ] Empty Re: prihlaska balanc Lacike [PŘIJATÝ] Mon Feb 23, 2015 10:16 am

Milk

Milk

Takže Laco, věc první, pamatuju si, že jsem tě z guildy kickoval a to právě za neaktivitu, ale máš to štěstí, že máme nový systém ranků, takže to teďka nechám být a vypíšu ti, co ti ještě v přihlášce chybí.
Odkaz na armory netřeba, nejsem líný si to najít, když tobě dělalo problém to zkopírovat, ale určitě mi v komentech pošli screen z logování i s addonama + screen ze hry at se podíváme na UI.
O skillu si tu asi moc nepopovídáme, ale jak píšeš, máš někoho, kdo ti s tím pomáhá, což je v pořádku. K talentům nemám taky nic. S equipem bysme tě vzali na farmu T5, dál už ne, ale samozřejmě budeme chtět vidět, jak pracuješ na svém equipu sám (jak často chodíš HC, itemy z craftu atp). No s nejvyšší pravděpodobností bys dostal 3 týdny na nabrání equipu a pak až šanci na raidy (pokud by někdo nebyl tak hodný a uvolnil ti místo i dříve).
Z MQ tě neznám, takže čekám, jak se k tobě vyjádří zmiňované 3 osoby.
Takže až sem pošleš screeny, pak řeknu své rozhodnutí.

https://czech-renegades.forumczech.com

3prihlaska balanc Lacike [PŘIJATÝ] Empty Re: prihlaska balanc Lacike [PŘIJATÝ] Mon Feb 23, 2015 10:20 am

Milk

Milk

Ještě jsem zapomněl dodat, že máme 2 aktivní balančáky, co točej pěkně, takže bys musel na sobě hodně zapracovat, konkurenci tu prostě máš.
A vzhledem k tomu, že se za druida teprve učíš, tak mi přijde zbytečný tu polemizovat o nákým resto equipu.

https://czech-renegades.forumczech.com

4prihlaska balanc Lacike [PŘIJATÝ] Empty doplnujem screen Mon Feb 23, 2015 10:59 am

Lacike


Anonymní

http://leteckaposta.cz/589947410 ,zabudol som ich tam dat,pardon

5prihlaska balanc Lacike [PŘIJATÝ] Empty Re: prihlaska balanc Lacike [PŘIJATÝ] Mon Feb 23, 2015 11:43 am

Milk

Milk

Když tu chceme vytvářet konkurenci, aby se lidi více snažili dostávat na raidy, tak jsem PRO vzít dalšího balančáka.
Podmínkou je, že dostane 2 týdny na nahrabání minimálního požadovaného equipu tj. Badge/T4 i DKP, protože do T5 má v pohodě equip, chce to jen vyměnit ramena, headu, boty, jinak enchanty na ostatních věcech má, a pak se myslím může zařadit, alespon na lavku co se progressu týče. To je můj návrh.



Naposledy upravil Protself dne Mon Feb 23, 2015 11:49 am, celkově upraveno 1 krát

https://czech-renegades.forumczech.com

6prihlaska balanc Lacike [PŘIJATÝ] Empty Re: prihlaska balanc Lacike [PŘIJATÝ] Mon Feb 23, 2015 11:47 am

Lacike


Anonymní

S tym mozem iba suhlasit,a pokusim sa dokazat,ze si zasluzim miesto v guilde.

7prihlaska balanc Lacike [PŘIJATÝ] Empty Re: prihlaska balanc Lacike [PŘIJATÝ] Mon Feb 23, 2015 12:18 pm

Dafoe

Dafoe
Admin

Hell - o

takže přátelé.. Lacike neboli Chica znám pár let ještě z MQ, kde jsem ho poznal jako velice přátelského a milého člověka, kterým je dodnes a jsem za to moc rád. Píšu to proto, že já osobně chci v guildě lidi, kteří za něco stojí a to nejen po stránce eq. Je šikovný, spolehlivý a myslím že věk na to má určitě:-)

Druhá věc je ta že byl kicknutý pro neaktivitu, to uznávám ale na druhou stranu vím že je někdy v lidském životě období kdy prostě nejde myslet na WOW a jak říkám, mám s ním jen nejlepší zkušenosti.

Třetí věc je ta že balančáky máme, ale já strašně nerad balančáky co imrvére afkují na raidech. Právě ti by měli mít pocit že jim v guildě roste konkurence .)

Čtvrtá a poslední věc je ta že zatím není žadný imba eq, nicméně na to je nově ustanoveně období na nabrání equipu.

Za mě 100P R Ocentně

8prihlaska balanc Lacike [PŘIJATÝ] Empty Re: prihlaska balanc Lacike [PŘIJATÝ] Mon Feb 23, 2015 12:31 pm

nazghrum


Admin

Tak .. Mi tvuj nick bohuzel nic nerika. Ale mozna je to naopak dobre ze si nepamatuju kdyz jsi byl kicknut . No kazdopadne za mne Pro. Nasi balančaci prekypujou jistotou ze se dosanou do raidu a uz neslapou na 100 procent takze doufam ze jim trosku rozproudis krev. Za me PRO

9prihlaska balanc Lacike [PŘIJATÝ] Empty Re: prihlaska balanc Lacike [PŘIJATÝ] Mon Feb 23, 2015 5:15 pm

terysek


Admin

taky si tě u nás pamatuju jako neaktivního, ale je to dlouho, člověk nemá vždycky čas, takže jsem PRO, jak už padlo výše, máme dva aktivní balančáky, poslední dobou to máj lehce na háku, takže jen at je konkurence Smile jinak ocenuju enchy, epic gemy, ne každej kdo se k nám hlásí tohle řeší Smile

10prihlaska balanc Lacike [PŘIJATÝ] Empty Re: prihlaska balanc Lacike [PŘIJATÝ] Tue Feb 24, 2015 9:50 am

nazghrum


Admin

myslim ze to muzem uzavrit . Napiš si o inv ingame .

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru